komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 21 maja 2018

Wiktora, Kryspina

Nowa wypożyczalnia samochodów w powiecie kłodzkim otwarta!

poniedziałek, 12.2.2018 08:00 , odsłony: 3661
kategorie artykułu:

Twój samochód nie nadaje się do dalekiej podróży? Twoje auto w naprawie a ty właśnie masz ważne spotkanie? A może po prostu potrzebujesz większego wozu na kilka dni? W tych i innych przypadkach sprawdzi się RentCarPolanica.pl

 

RentaCarPolanica.pl to nowa w Kotlinie Kłodzkiej wypożyczalnia samochodów z gwarancją najniższej ceny usług.

- Firmę stworzyliśmy z myślą o osobach, które potrzebują auta w dobrym stanie technicznym i rozsądnej cenie bez skomplikowanych procedur – mówi Adam Luba, właściciel RentCarPolanica.pl – Zapewniamy pełen profesjonalizm, minimum formalności oraz brak ukrytych kosztów . W naszej flocie znajdują się nowe auta osobowe i dostawcze, bogato wyposażone, zapewniające komfort jazdy. Wszystkie wynajmowane samochody posiadają pełen pakiet ubezpieczeń, a ich stan techniczny jest systematycznie sprawdzany.

RentCarPolanica.pl  zajmuje się także pomocą w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych. Jeżeli zostałeś poszkodowany w wypadku lub jeżeli miałeś stłuczkę?

NIE CZEKAJ! Skontaktuj się z RentCarPolanica.pl pod numerem kontaktowym 690 690 242.

Jeżeli miałeś stłuczkę samochód zastępczy otrzymasz od ręki w ramach OC sprawcy! Wystarczy, że skontaktujesz się z RenCarPolanica.pl a otrzymasz auto na czas naprawy zupełnie za darmo!


Ubezpieczyciel może zaoferować Tobie auto zastępcze, ale w 90% zabierze samochód zastępczy przed zakończeniem naprawy Twojego samochodu ( w przypadku naprawy kosztorysowej ) lub zabierze samochód zastępczy po 7 dniach od informacji o szkodzie całkowitej ( w przypadku szkody całkowitej ). Co wtedy zrobisz? Będziesz chodzić pieszo, czy wyciągniesz rower z garażu? Nie daj się na to nabrać ! Będąc Poszkodowanym masz więcej praw niż myślisz.

W RentCarPolanica.pl otrzymasz zastępczy pojazd od ręki, a w dodatku nie zapłacisz za niego ani złotówki! Za auto zastępcze nie wpłacasz żadnych kaucji i zaliczek.

Nie pozwól aby Towarzystwo Ubezpieczeniowe decydowało za Ciebie!
Masz prawo wybrać wypożyczalnię, która Tobie odpowiada.Rentcarpolanica.pl
ul. Szymborskiej 1
Polanica-Zdrój
tel. 690 690 242
https://www.facebook.com/rentcarpolanica/
http://www.rentcarpolanica.pl/

 

 

 

 

 
czwartek, 17.5.2018 09:19
czwartek, 17.5.2018 08:47
wtorek, 15.5.2018 08:44
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.