komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 26 maja 2018

Filipa, Pauliny

Piotr Zieliński z wizytą w akademii Orła Ząbkowice Śląskie

czwartek, 18.1.2018 10:44 , komentarze: 1 , odsłony: 1264
kategorie artykułu:

To był szczególny dzień dla młodych adeptów piłkarskich grup młodzieżowych Orła Ząbkowice Śląskie. W czwartkowe popołudnie, 11 stycznia w sali gimnastycznej lokalnego Gimnazjum nr 2 doszło do spotkania zawodników z Reprezentantem Polski oraz włoskiego Napoli- Piotrem Zielińskim.

- Zobaczyć jednego z najlepszych obecnie polskich zawodników na żywo to dla młodych zawodników coś niesamowitego - ocenia spotkanie swoich podopiecznych z „Zielem” trener Krzysztof Cupiał

„Biało-niebieska” młodzież czwartoligowego klubu miała możliwość sprawdzić się w teście wiedzy nt kariery Piotra Zielińskiego, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy otrzymać autografy. Sam zawodnik skierował kilka zdań do najmłodszych, gdzie wspominał Orła jako etap swojej kariery i zaznaczył, że nawet z takich miejscowości można się wybić na wielką piłkę.

- Dla dzieciaków był to wyjątkowy dzień, ponieważ nie na co dzień można spotkać piłkarz tak wielkiego formatu, szczególnie, że to wychowanek ząbkowickiego Orła. Dla nas trenerów natomiast, uśmiech dzieci w tym dniu był kolejnym bodźcem motywacyjnym - opowiada trener Łukasz Lisiecki.

 

K. Cupiał

 

Wasze komentarze

czwartek, 17.5.2018 09:33
1
poniedziałek, 14.5.2018 08:34
2
sobota, 12.5.2018 11:58
2
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.