komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 19 lipca 2018

Wincentego, Wodzislawa

26. Finał WOŚP w Bardzie za nami!

wtorek, 16.1.2018 12:44 , komentarze: 0 , odsłony: 765
kategorie artykułu:

W niedzielę już od wczesnych godzin porannych w Gminie Bardo można było spotkać uśmiechniętych wolontariuszy, którzy zbierali pieniądze na szczytny cel, dzięki któremu szpitale zostają wyposażone w sprzęt ratujący zdrowie i życie.

Sztab WOŚP-u mieścił się w Fundacji Oświatowej Salamandra,  spod której można było wyruszyć „jeepem” na Obryw Skalny i przeżyć pełną adrenaliny przygodę! A wszystko to dzięki wielkiemu sercu pana Artura Stachury, który zatankował do pełna bak i woził na krzyż chętne osoby! Podziękowania należą się też Nadleśnictwu Bardo Śląskie i panu Antoniemu Bańdurze za wyrażenie zgody na przejazdy leśną trasą!

Wolontariuszami  opiekowali się rodzice i im również dziękujemy,  jak również dzieciom i młodzieży, którzy mimo zimna przechadzali się po mieście. W godzinach wieczornych odbyła się licytacja gadżetów – część sygnowanych logiem Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy, a część od darczyńców – ceramika od Aleksandry Sypiańskiej z Alex Art Gallery, talon na masaż od Weroniki Łazorko z Salonu Urody Hokus Pokus oraz spływy pontonowe i wejścia do escape roomów od firmy Ski – Raft, jak również  pani Joannie Sucheckiej – Paszek za chleby, chałki oraz piwa, które przygotowała z myślą o Wielkiej Orkiestrze.  Dziękujemy też Marzenie Pawlisiak oraz Krzysztofowi Stojko za liczenie zebranych pieniędzy!

Zebraliśmy rekordową sumę – 7 829,23 zł! Dziękujemy Wam za to, że przychodziliście do Fundacji Oświatowej Salamandra, która była współorganizatorem wydarzenia i użyczyła lokalu sztabowi, a dzieci, które na co dzień biorą udział w zajęciach, zbierały pieniądze i były naprawdę bardzo zaangażowane!

Wieczorem odpaliliśmy zimne ognie w ramach symbolicznego światełka do nieba – w tym roku zrezygnowaliśmy z fajerwerków z uwagi na zwierzęta.

Będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej! Cieszymy się, że jesteście z nami! Bardo okazało serca, dziękujemy Wam i do zobaczenia za rok!

 

UMiG Bardo

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 17 godz temu
wczoraj, 22 godz temu
środa, 18.7.2018 09:38
wtorek, 17.7.2018 10:22
4
poniedziałek, 16.7.2018 14:24
poniedziałek, 16.7.2018 13:55
poniedziałek, 16.7.2018 13:49
poniedziałek, 16.7.2018 13:46
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
DYWANY WYKŁADZINY
DYWANY WYKŁADZINY
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.