komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 16 lipca 2018

Mariki, Benity

14.01. WOŚP w Bardzie

wtorek, 9.1.2018 10:40 , komentarze: 0 , odsłony: 389
kategorie artykułu:

W jedną ze styczniowych niedziel cała Polska, ale też i odległe kraje włączą się do akcji zbiórki pieniędzy na sprzęt do szpitali – wśród nich nie zabraknie też i Barda!

Już od rana, 14 stycznia wolontariusze będą spacerować po mieście i sołectwach Gminy Bardo, licząc na wielkie serca oraz empatię mieszkańców i przyjezdnych!

Planujemy pobić kolejny rekord i dołożyć swoją cegiełkę na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.

Siedziba sztabu w tym roku mieścić się będzie w Fundacji Oświatowej Salamandra na Placu Wolności, gdzie o godzinie 17.00 rozpocznie się licytacja gadżetów z WOŚP. Już teraz wystawione przedmioty można obejrzeć na stronie i facebooku Gminy.

Nie zabraknie muzyki i ciepłej atmosfery!

Jedną z atrakcji będzie możliwość przejażdżki samochodem terenowym za datek do puszki – już od 13.00 będzie stał gotowy do przemierzenia tras! Liczymy na hojne datki i ekstremalne przejazdy! Już teraz możecie zebrać ochotników i szykować się do jazdy!

Cieszy nas, że tradycja zbiórki pieniędzy na WOŚP w Bardzie kultywowana jest już od kilku lat! Obiecujemy, że będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej!

O 20.00 dołączymy się do ogólnopolskiej akcji światełka do nieba, ale z uwagi na dobro naszych czworonogów, będzie symboliczne – nie będzie fajerwerków, ale rozdamy sztuczne ognie i fontanny ogniowe, można zabrać latarki lub świeczki! Bardo rozbłyśnie! Czekamy na WAS!

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
piątek, 13.7.2018 10:53
1
wtorek, 10.7.2018 07:29
3
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
DYWANY WYKŁADZINY
DYWANY WYKŁADZINY
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa