komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 27 maja 2018

Augustyna, Juliana

2-8.02. Repertuar Cinema 3D Kłodzko

piątek, 2.2.2018 08:58 , komentarze: 0 , odsłony: 3389
kategorie artykułu:

Repertuar od 2 do 8 lutego 2018r.

 

 

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska 

Premiera  

czas trwania: 85 min 

ograniczenia wiekowe: b.o. 

 produkcja/rodzaj: Australia/Niemcy animowany 

godziny seansów:

10:15 dubbing 2D 

12:15 dubbing 2D 

16:30 dubbing 2D

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka. W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

Gnomy rozrabiają 

Premiera 

czas trwania: 85 min

ograniczenia wiekowe: b.o

 produkcja/rodzaj: Kanada animowany

godziny seansów: 

10:00 dubbing 2D

14:00 dubbing 2D

 Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!

 

Podatek od miłości 

Premiera 

czas trwania: 102 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

 produkcja/rodzaj: Polska Komedia romantyczna

godziny seansów:

15:00 oryginał PL

17:15 oryginał PL 

19:30 oryginał PL 

21:45 oryginał PL

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

 


Cudowny chłopak

Premiera 

czas trwania: 113 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 12

produkcja/rodzaj: USA Komediodramat

godziny seansów: 

12:30 dubbing 2D 

18:00 dubbing 2D

 Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

 

Plan B

Premiera 

czas trwania: 86 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 15

 produkcja/rodzaj: Polska Komediodramat

godziny seansów: 

14:30 oryginał PL 

16:00 oryginał PL 

18:30 oryginał PL 

20:45 oryginał PL

Film o miłości - pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

 

Więzień labiryntu: lek na śmierć

Premiera 

czas trwania: 142 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 13

 produkcja/rodzaj: USA Sci-fi

godziny seansów:

11:00 dubbing 3D

20:30 napisy 2D

W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie.

 

Escape Room

Premiera 

czas trwania: 81 min

ograniczenia wiekowe: Od lat 16

produkcja/rodzaj: USA Horror

godziny seansów: 

22:45 napisy 2D

Grupa znajomych postanawia uczcić urodziny przyjaciela w wyjątkowy sposób. Wynajmują nowy, tajemniczy escape room, wokół którego krążą niepokojące opowieści. Gdy docierają na miejsce, zostają rozdzieleni i trafiają do innych pomieszczeń. Sytuacja, którą biorą za niewinny żart, zaczyna budzić w nich stopniowo coraz większe przerażenie. Okazuje się, że muszą w ciągu godziny wydostać się z labiryntu pokojów-zagadek. Tylko w ten sposób mogą uratować porwaną przyjaciółkę i ocalić własne życie. Oprócz rozwiązywania makabrycznych łamigłówek, ich zadaniem będzie odkrycie tożsamości mężczyzny, który ich uwięził.

 

 

 

Kalendarz wydarzeń specjalnych - luty

 

9 lutego 2018r. Godz. 22:00 MARATON GROZY 

Maratony filmowe - Jeden film to za mało!

W piątek, 9 lutego w CINEMA3D ponownie powieje grozą. Tej nocy w CINEMA3D zdarzy się „Noc grozy”. Wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy. Chcesz zostać uczestnikiem prawdziwej uczty najlepszego kina grozy? Zagramy trzy mrożące krew w żyłach horrory.

Start maratonu: 9 lutego I godz. 22: 00·Zagramy: „TAJEMNICA MARROWBONE”, „ZBAW MNIE ODE ZŁEGO 3D” i PREMIEROWO „WINCHESTER. DOM DUCHÓW”.

Wersja: 2D  i 3D| Napisy |

 

CENNIK BILETÓW

Normalny - 33 zł

Ceny biletów obowiązują na cały maraton. 

W cenie biletu normalnego został ujęty koszt wypożyczenia okularów do odbioru seansu 3D

 

 

13 lutego 2018r. Godz. 20:30 Sport na wielkim ekranie: LM UEFA: JUVENTUS VS TOTTENHAM

 

CINEMA3D pokaże wybrane mecze ćwierćfinałowe, a także półfinały oraz wielki finał rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA . Oglądanie meczów na wielkim ekranie kinowym gwarantuje niezwykłe przeżycia. Oprócz czysto sportowych emocji jakie z pewnością dostarczą m.in. Leo Messi, Robert Lewandowski, czy Christiano Ronaldo, sieć zadbała o najwyższą jakość odbioru. Dzięki współpracy z platformą NC+, transmisje wszystkich meczów odbędą się w jakości obrazu High Definition i dźwięku 5.1. Emocji z pewnością nie zabraknie!

 

W meczu 1/8 Ligi Mistrzów UEFA, 13 lutego o godz 20:30 spotykają się dwie piłkarskie potęgi Juventus FC i Tottenham FC. Spotkania tych drużyn są gwarancją wielkich sportowych emocji. Mecz do zobaczenia na wielkim kinowym ekranie w jakości HD w CINEMA3D!   

CENNIK BILETÓW LIGA MISTRZÓW UEFA 2018 

1/8 finału i 1/4 finału

Normalny- 23,00 zł 

Ulgowy -19,00 zł

 

14 lutego 2018r. Godz. 20:30 Sport na wielkim ekranie: Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt - Paris Saint Germain

Sieć kinowa CINEMA3D pokaże wybrane mecze ćwierćfinałowe, a także półfinały oraz wielki finał rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA . Oglądanie meczów na wielkim ekranie kinowym gwarantuje niezwykłe przeżycia. Oprócz czysto sportowych emocji jakie z pewnością dostarczą m.in. Leo Messi, Robert Lewandowski, czy Christiano Ronaldo, sieć zadbała o najwyższą jakość odbioru. Dzięki współpracy z platformą NC+, transmisje wszystkich meczów odbędą się w jakości obrazu High Definition i dźwięku 5.1. Emocji z pewnością nie zabraknie!

W finałach1/8 Ligi Mistrzów UEFA, 14 lutego o godz 20:30 spotykają się dwie piłkarskie potęgi Real Madryt i Paris Saint Germain. Spotkania tych drużyn są gwarancją wielkich sportowych emocji. Mecz do zobaczenia na wielkim kinowym ekranie w jakości HD w CINEMA3D!  

CENNIK BILETÓW LIGA MISTRZÓW UEFA 2018

 

1/8 finału i 1/4 finału

Normalny- 23,00 zł

Ulgowy -19,00 zł

 

 

 

 

 

Wasze komentarze

piątek, 25.5.2018 09:04
środa, 23.5.2018 14:12
środa, 23.5.2018 09:35
wtorek, 22.5.2018 10:57
wtorek, 22.5.2018 09:56
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele