komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 21 stycznia 2021

Agnieszki, Jarosława

ZOK: Po drugiej stronie Uralu. Wywiad z autorem książki

piątek, 4.12.2020 09:51 , komentarze: 0 , odsłony: 232
kategorie artykułu:

Na Facebooku Ząbkowickiego Ośrodka Kultury ukazał się wywiad z Michałem Barankiem, autorem książki „Po drugiej stronie Uralu„. Piszący pod pseudonimem Sławomir Michał opowiedział historię swojej wyprawy autostopem przez Ukrainę i Rosję. Pojawił się również wątek podróży Koleją Transsyberyjską, a także temat bezdomności zwierząt, która jest codziennością we wschodnich krajach. 

"Fajnie, że się udało, że w ogóle pojawiła się taka inicjatywa ze strony ZOK-u. W obecnej sytuacji epidemiologicznej trudno jest o jakąkolwiek promocję książki, wszystkie moje planowane spotkania autorskie zostały odwołane lub przesunięte w czasie, dlatego tym bardziej ukłony dla Radka za sam pomysł, za wykonanie nagrania i mam nadzieję, że prędzej czy później porozmawiamy o książce już na żywo, w obecności prawdziwej publiczności" – mówi autor książki. 

Zachęcamy do obejrzenia 12-minutowego wywiadu – KLIKNIJ TU. 

KSIĄŻKĘ MOŻNA ZAKUPIĆ KLIKAJĄC TUTAJ. 

OPIS KSIĄŻKI: 

Są takie podróże, które przypominają o tym, co naprawdę liczy się w życiu. 

Rosja jest ogromna. Znajduje się na dwóch kontynentach, obejmuje jedenaście stref czasowych, zamieszkuje ją niemal sto pięćdziesiąt milionów ludzi mówiących w kilku różnych językach, wyznających różnych bogów i mających własne obyczaje. Dwoje młodych Polaków postanawia podjąć wyzwanie i odnaleźć w tym kolosie poznaną przypadkowo dziewczynę. Pomysł należałoby z miejsca spisać na straty, tym bardziej, że wszystko, co mają ze sobą, to plecaki wypchane brudną bielizną, kilka tanich konserw oraz parę tysięcy rubli… A jednak oni nie zamierzają się poddać!  

Ta szalona, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji relacja z podróży udowodni wam, że nic nie jest niemożliwe dopóty, dopóki istnieją upór, wiara we własne umiejętności oraz siła wzajemnej ludzkiej pomocy! 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Wasze komentarze

wtorek, 19.1.2021 11:38
poniedziałek, 18.1.2021 10:34
poniedziałek, 18.1.2021 08:39
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa