komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 6 maja 2021

Judyty, Jakuba

Zmiana terminu składania zgłoszeń zbiorników bezodpływowych

środa, 29.7.2020 08:53 , komentarze: 0 , odsłony: 1681
kategorie artykułu:

W związku z obowiązkiem prowadzenia przez Gminę Ząbkowice Śląskie elektronicznej ewidencji zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków zwracamy się do właścicieli nieruchomości (mieszkańców, firmy) o wypełnienie druku zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczenie do Urzędu Gminy Ząbkowice Śląskie w terminie do 31 sierpnia 2020 roku.

Druki zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Miejskim Ząbkowice Śląskie, ul. 1 Maja 15 (Biuro Obsługi Interesanta, pokój nr 8 ), na stronie internetowej Urzędu Miejskiego oraz u sołtysów.

Wypełnione druki można składać w następujący sposób:

  • do Urzędu Miejskiego ul. 1 Maja 15 57-200 Ząbkowice Śląskie osobiście (na Biurze Obsługi Interesanta, parter - pokój nr 8),  skrzynka przy wejściu do Urzędu Miejskiego,
  • pocztą;
  • elektronicznie w formie zeskanowanego zgłoszenia na adres e-mail: katarzyna.szady@zabkowiceslaskie.pl, lub za pomocą elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (e-PUAP);
  • u sołtysów.

Wypełniając zgłoszenie należy podpisać umowę z firmą na opróżnianie zbiornika bezodpływowego / odbiór osadu z przydomowej oczyszczalni.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niezłożenia zgłoszeń przez mieszkańców pracownicy Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich będą kontrolować te nieruchomości.

 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 15 godz temu
poniedziałek, 3.5.2021 15:36
niedziela, 2.5.2021 15:07
1
sobota, 1.5.2021 09:01
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.