komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 22 lutego 2019

Marty, Malgorzaty

Złoty Stok: Apel do mieszkańców gminy

środa, 5.12.2018 10:32 , komentarze: 0 , odsłony: 447
kategorie artykułu:

W związku ze zbliżającymi się okresem zimowym i możliwością wystąpienia niskich temperatur, Gmina Złoty Stok zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich właścicieli, zarządców nieruchomości oraz użytkowników lokali mieszkalnych o zabezpieczenie drzwi, okien, rur wodnych i kanalizacyjnych, zbiorników wyrównawczych, bojlerów oraz spłuczek przed skutkami niskich temperatur. Prosimy także o zamykanie drzwi do budynków, strychów i piwnic celem ochrony obiektów przed ich wyziębieniem. Natomiast w przypadku obfitych opadów śniegu informujemy o obowiązku odśnieżania szczególnie dachów płaskich a także usuwania sopli i nawisów lodowych na rynnach.

Równie ważnym problemem jest zachowanie szczególnych środków ostrożności w kotłowniach lub w pomieszczeniach, gdzie znajdują się kotły centralnego ogrzewania. Składowanie materiałów łatwopalnych w pobliżu kotłów c.o. jest zabronione, a nieprzestrzeganie tych przepisów może spowodować zaprószenie ognia, a w konsekwencji powstanie pożaru.  

Jednocześnie prosimy wszystkich użytkowników mieszkań i lokali komunalnych o zgłaszanie zauważonych nieprawidłowości do naszego zarządcy, którym jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „KOMA” Sp. z o. o. przy ul. Wiejskiej 2 w Złotym Stoku. Telefon 74/8175072.

 

 

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 59 min temu
środa, 20.2.2019 11:53
środa, 20.2.2019 11:22
środa, 20.2.2019 09:56
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC