komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 24 stycznia 2020

Felicji, Franciszka

Złodzieje nadal grasują. Nie gardzą nawet materacem czy ozdobami świątecznymi

wtorek, 3.12.2019 11:44 , komentarze: 6 , odsłony: 3872
kategorie artykułu:

W ostatnim tygodniu na terenie powiatu ząbkowickiego doszło do trzech kradzieży. W dwóch przypadkach złodzieje okradli budynki, w trzecim kobieta została okradziona na ząbkowickim targowisku.

fot. ilustracyjne, pixabay

 

22 listopada o godzinie 12.00 55-letni mieszkaniec Ziębic zgłosił na policję, że pod jego nieobecność nieustalony sprawca wszedł przez uchylone okno do jego mieszkania i ukradł dokumenty, kartę bankomatową, telefon komórkowy, dekoder telewizyjny i butlę gazową.

W momencie składania zawiadomienia miał 2,2 promila.

23 listopada o godzinie 15.00 policjanci zostali z kolei powiadomieni, że na terenie jednej z wiosek w gminie Ząbkowice Śląskie doszło także do kradzieży.

63-letnia kobieta zgłosiła, że znany jej z imienia i nazwiska mężczyzna z niezamkniętego strychu ukradł firany, ozdoby świąteczne, buty i materac.

Natomiast 29 listopada w godzinach porannych doszło do kradzieży na targowisku w Ząbkowicach Śląskich. Nieustalony sprawca wykorzystał nieuwagę pewnej kobiety i ukradł jej z torebki portfel z dokumentami, kartami bankomatowymi i pieniędzmi. Dodatkowo złodziej zwinął z torebki saszetkę, w której były dokumenty innej osoby.

 

 

Wasze komentarze

Niech se wynajmą ochron ę z solidu to ich wyniosą...
środa, 04.12.2019 09:35 autor: Koordynator Miecio
poniedziałek, 20.1.2020 08:57
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele