komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 13 czerwca 2021

Lucjana, Antoniego

Ziębicka Sportowa Majówka za nami

środa, 9.5.2018 09:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1518
kategorie artykułu:

Relacja z zawodów sportowych zorganizowanych przez GCEiS w dniach 01.05-03.05.

1 maja w sali gimnastycznej Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i dorosłych. W kategorii dziecięcej wystąpiło sześciu zawodników, rywalizując ze sobą systemem ,,każdy z każdym”. Pierwsze miejsce w turnieju zajął Kacper Bieńka, który wygrał wszystkie swoje mecze, na drugim miejscu uplasowała się Karolina Grzegorczyk, na trzecim Kacper Galik. Do turnieju dla dorosłych przystąpiło czterech zawodników: Marek Pietrzyk, Tomasz Polak, Adam Ksiądzyna i Piotr Siołek. Pierwsze miejsce w zawodach wygrywając wszystkie pojedynki zajął Tomasz Polak, na drugim miejscu sklasyfikowany został Adam Ksiądzyna, na trzecim Marek Pietrzyk. Wszystkie spotkania obserwował nestor tenisa stołowego w Ziębicach Pan Witold Mizerski, któremu kontuzja uniemożliwiła udział w zawodach.

2 maja na boisku sportowym Orlik Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach zorganizowało turniej tenisa ziemnego w grze deblowej dla młodzieży i dorosłych. Do zawodów zgłosiło się jedenastu zawodników. Turniej odbywał się w dwóch kategoriach: grupa zaawansowana i grupa podstawowa. Pierwsze miejsce w grupie podstawowej zajęła para: Gracjan Słomba i Damian Gaik, drugie Grzegorz Rybin i Piotr Rejnowski, trzecie Michał Chróst i Grzegorz Musiał. Grupę zaawansowaną pewnie wygrała para: Krystian Gałwa i Jędrzej Woyciechowski, drugie miejsce zdobyli: Szymon Mitak i Beata Rak, trzecie: Kacper Bieńka i Grzegorz Rybin.

3 maja na boisku sportowym Orlik o rozegrany został turniej piłki nożnej Żaków i Orlików. Już godzinę przed zawodami Orlik zapełniał się młodymi piłkarzami i rodzicami. W kategorii Żaków rywalizowały ze sobą trzy drużyny: Zamek Kamieniec Ząbkowicki, Akademia Piłkarska G.P. i Sparta Ziębice. Pierwsze miejsce w zawodach wywalczyła Akademia Piłkarska G.P. , która odniosła dwa zwycięstwa. Drugie miejsce zajął Zamek Kamieniec Ząbkowicki z jedną wygraną, na trzecim miejscu uplasowała się Sparta Ziębice. W drużynie Akademii Piłarskiej G.P. wystąpili: Wojciech Pęcak, Dawid Sarara, Wojciech Skowronek, Filip Lusa, Dominik Jaworski, Piotr Sowiński, Mateusz Sowiński, Patryk Skawiński, Fabian Misztal i Szymon Krucień. Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju trenerzy wybrali Fabiana Misztala, najlepszym bramkarzem został Dawid Sarara. Po Żakach do zawodów przystąpili Orlicy, czyli dzieci z rocznika 2008 i młodsi. Tym razem niepokonaną drużyną została Sparta Ziębice, drugie miejsce zajął Zamek Kamienic Ząbkowicki, trzecie Akademia Piłkarska G.P. Drużynę Sparty reprezentowali: Emanuel Maciantowicz, Gabryś Stojanowski, Kamil Tutla, Krystyna Flis, Nikolas Iżyk, Piotr Kabała, Konrad Stępień i Jan Gruszka. Najwszechstronniejszym zawodnikiem trenerzy wybrali Krystynę Flis, najlepszym bramkarzem został Brajan Sztangret.

Podsumowanie turnieju przeprowadził dyrektor Gminnego Centrum Edukacji i Sportu Andrzej Regner, który wręczył drużynom puchary oraz statuetki wyróżnionym zawodnikom. Słowa podziękowania należą się osobom , które przygotowały i przeprowadziły majowe zawody piłkarskie. Byli to panowie: Maciej Łoś, Arkadiusz Ziółkowski, Przemysław Palmowski i Jerzy Rejnowski.

 

 

Wasze komentarze

piątek, 11.6.2021 11:03
6
wtorek, 1.6.2021 17:14
6
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
PUP Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie