komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 17 stycznia 2020

Antoniego, Rościsława

Zawodniczki z Kamieńca w finale wojewódzkim badmintona

czwartek, 5.12.2019 10:46 , komentarze: 0 , odsłony: 824
kategorie artykułu:

Udział w zawodach sportowych na poziomie finału wojewódzkiego jest ważnym wydarzeniem i dużym sukcesem dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim.

W zawodach brało udział 11 zespołów. Nasze dziewczyny: Alicja Miszkiewicz, Gabriela Piwińska i Hanna Żurawska rozegrały 4 mecze i chociaż nie udało się wygrać ani jednego spotkania to dziewczęta dzielnie walczyły zmuszając do dużego wysiłku swoje rywalki. Najlepiej naszym reprezentantkom wychodziła gra deblowa pary Gabrysia Piwińska i Hania Żurawska, które wygrały jedną z gier  z SP Góra, ale porażka w singlach zadecydowała o przegranym meczu. Jedyną zwyciężczynią gry pojedynczej była Hania Żurawska,  dzielnie w singlach  grała także Ala Miszkiewicz, która  w każdym meczu ocierała się o wygraną, jednak w końcówkach seta traciła koncentrację i  musiała uznać wyższość rywalek.

    Udział w finale wojewódzkim był okazją do zmierzenia się z najlepszymi zespołami naszego województwa i mamy nadzieję, że doświadczenie zebrane podczas zawodów zaowocuje jeszcze lepszą grą naszych reprezentantek w przyszłym roku szkolnym.

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 11 godz temu
czwartek, 16.1.2020 14:53
1
czwartek, 16.1.2020 08:58
10
wtorek, 14.1.2020 11:48
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele