Zakończenie roku szkolnego w gminie Ząbkowice Śląskie

piątek, 25.6.2021 15:59 1299 0

Programy artystyczne, podsumowanie osiągnięć, uroczyste przemowy i pożegnania – z tym musiały się zmierzyć wszystkie szkoły w Gminie Ząbkowice Śląskie. Koniec roku to wielkie emocje, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 burmistrz Marcin Orzeszek odwiedził Zespół Przedszkolno-Szkolny w Stolcu oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Ząbkowicach Śląskich, gdzie wręczył akty powierzenia stanowisk na kolejną kadencję dwóm dyrektorom. Pani Aneta Łęska obejmie swoje stanowisko na lata 01.09.2021r – 31.08.2025r. oraz Pani Bogusława Raba na lata 01.09.2021r. – 31.08.2026r. Na zakończenie uroczystości w SP3 która odbyła się w Hali Słonecznej Burmistrz Marcin Orzeszek pasował pierwszoklasistów.

 

Dyrektorzy wręczyli nagrody uczniom z najlepszymi wynikami i osiągnięciami. Dziękowano rodzicom za współpracę i pomoc. Żegnano absolwentów oraz pracowników odchodzących na emeryturę. Najlepsze uczennice i uczniowie zostali uhonorowani stypendium - Nagrodą Burmistrza.

Miniony rok szkolny przez naukę w trybie zdalnym wymagał od uczniów, rodziców  i nauczycieli dodatkowego zaangażowania. Zapach lata, perspektywa odpoczynku od nauki i wakacyjnych przygód sprawiły, że pożegnania odbyły się w miłej i przyjemnej atmosferze.

Wszystkim życzymy udanych, pełnych pozytywnych wrażeń wakacji oraz szczęśliwego powrotu za dwa miesiące do szkolnych obowiązków.

 

UMiG Ząbkowice Śląskie

Dodaj komentarz

Komentarze (0)