komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 8 lipca 2020

Edgara, Elzbiety


Ząbkowicki Piknik Wędkarski w okazji Dnia Dziecka

środa, 12.6.2019 10:16 , komentarze: 2 , odsłony: 2277
kategorie artykułu:

Uśmiechnięte twarze dzieci to najlepsza nagroda za każdy trud. Wiedzą o tym wszyscy, którzy mają do czynienia z wychowywaniem dzieci lub zagospodarowywaniem im czasu wolnego od nauki szkolnej. W niedzielę takie buzie można było zobaczyć na pikniku zorganizowanym przez ząbkowickie koło PZW, w którym udział wzięło przeszło 170 uczestników.

Ząbkowicki Piknik Wędkarski w okazji Dnia Dziecka odbył się tradycyjnie na zbiorniku Owiesno. Głównym punktem pikniku były zawody wędkarskie dla dzieci, rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych. Po dwóch godzinach zmagań ogłoszono zwycięzców. Najmłodszą kategorie wiekową (do lat 10) zwyciężył Franciszek Duś, drugie miejsce zajął Aleksander Gniadek, a trzecie Oliwier Pietkiewicz. Kategoria 11-15 lat padła łupem Mateusza Jasiona, który wyprzedził Jakuba Balcerzaka i Adriana Bedrowicza. W ostatniej grupie młodych wędkarzy do lat 18 tryumfował Krzysztof Wolka, za którym uplasowali się Weronika Wójcik i Oskar Rogóż.

W tym dniu jednak nie chodziło o zwycięstwo, ale o wspólnie spędzony czas nad wodą. Nie było przegranych, ponieważ każdy z uczestników pikniku otrzymał koszulkę klubową „Łączy nas pasja do wędkowania”, wędkę teleskopową, medal oraz słodki upominek ufundowany przez Stanisława Jurcewicza, Marcina Orzeszka, Dariusza Gancarza i prezesa koła. Nie zabrakło oczywiście wspólnego grillowania oraz opowieści o taaakich rybach.

Zarząd Koła PZW w Ząbkowicach Śląskich przy okazji składa podziękowania dla Koła PZW Bielawa, za udostępnienie zbiornika na zawody dla najmłodszych wędkarzy naszego regionu.

 

 

 

Wasze komentarze

a syf został,kto to ma sprzątać?
czwartek, 13.06.2019 19:41 autor:
dzisiaj, 39 min temu
wtorek, 7.7.2020 08:43
sobota, 4.7.2020 11:00
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa