Z byłego liceum zrobią inkubator przedsiębiorczości. Gmina szuka wykonawcy

poniedziałek, 20.6.2022 12:13 1866 0

Gmina Ziębice ogłosiła przetarg na przebudowę byłego budynku liceum przy ul. Kościuszki 15a na potrzeby infrastruktury biurowej przeznaczonej na potrzeby przedsiębiorców.

Gmina Ziębice jeszcze w ubiegłym roku pozyskała 2 157 922,63 zł na adaptację budynku byłego Liceum Ogólnokształcącego na potrzeby utworzenia tam Ziębickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Utworzenie tzw. inkubatora przedsiębiorczości w Ziębicach współfinansowane jest ze środków unijnych w ramach projektu pt. „Utworzenie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców w Kłodzku, Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich”.

Zakres prac przewidzianych dla Ziębic obejmuje kompleksową przebudowę budynku (m.in. modernizacja dachu, stolarki okiennej i drzwiowej oraz wszystkich instalacji w tym grzewczej) i utworzenie w nim pomieszczeń biurowych oraz szkoleniowo-konferencyjnych. Wszystkie sale zostaną także kompleksowo wyposażone, tak aby w jak najlepszy sposób umożliwić młodym przedsiębiorcom podejmowanie działalności gospodarczej. Zaplanowano także pomieszczenia socjalne oraz wspólny sekretariat wyposażony w urządzenia wielofunkcyjne.

Termin składania ofert: 4 lipca 2022 r. godz. 9.00.

Link do zamówienia:https://ziebice.biuletyn.net/?bip=2&cid=1398&id=12704

Dodaj komentarz

Komentarze (0)