Wystartowała Ząbkowicka Liga Futsalu

poniedziałek, 30.11.2020 14:35 1754 0

Za nami pierwsza kolejka Ząbkowickiej Ligi Futsalu. Mnóstwo bramek, które zagwarantowali zawodnicy przez osiem spotkań oraz inauguracyjna porażka ubiegłorocznego triumfatora rozgrywek- Orzeł Piława Dolna, dostarczyły dawkę emocji kibicom, którzy poczynania zespołów mogli śledzić live przez nasz kanał na YouTube.

 

fot. ZCSiR

 

Poniżej prezentujemy wyniki I kolejki Ząbkowickiej Ligi Futsalu. 

I liga: 28.11.2020 (sobota)

FC Ponalewce - TeNet Kasy 2:8(2:2)
(Piotr Fudali, Dawid Różana- Dawid Kuriata 2x, Kamil Olejarnik 3x, Szymon Radziszewski, Seweryn Raszpla, Radosław Wandzel)

Spyro Team - Orzeł Piława Dolna 6:4(4:1)
(Piotr Prokop 3x, Jakub Tomkiewicz, Kacper Wasilewski, Bartosz Rzepski- Norbert Piątek 2x, Rafał Rorat, Damian Kucharski)

Nauczyciele - Ekipa Bania 15:1(7:1)
(Damian Szydziak 7x, Mateusz Fudali 3x, Adrian Niewiadomski 4x, Michał Łaski – Marcin Skubisz)

Sajdersi - Straż Pożarna 10:3(5:0)
(Radosław Grzywniak 4x, Krzysztof Cupiał 2x, Damian Mikulski 2x, Piotr Warzocha 2x – Wojciech Jamborski, Tomasz Starczynowski, Jakub Kizik)

II liga: 29.11.2020 (niedziela)

Huragan Ziębice - Chłopaki z Baraków 7:0 (6:0)
(Maciej Jakubów 3x, Marek Samiec, Miłosz Siwek, Filip John, Kacper Skwarek)

Niezależni - Cis Brzeźnica 3:4(1:3)
(Norbert Bilski, Gheorghita Gabelaza, Szymon Cykro- Patryk Łua 3x, Mateusz Wichniarski)

FC Grajki – Topory 6:4 (2:1)
(Kamil Dawiec 3x, Łukasz Garbała 2x, Łukasz Szpakowicz – Piotr Kupiec 3x, Daniel Malczyk)

Atletico - Kam-Bud Team 2:15(1:7)
(Dawid Miszkiewicz, Dawid Gancarczyk – Dawid Chamerski 4x, Darek Mieszkalski 4x, Roman Kieniuk 3x, Konrad Brysiak 3x, Grzegorz Sztangret)

 

II liga: 29.11.2020 (niedziela)


Huragan Ziębice - Chłopaki z Baraków 7:0 (6:0)
(Maciej Jakubów 3x, Marek Samiec, Miłosz Siwek, Filip John, Kacper
Skwarek)

Niezależni - Cis Brzeźnica 3:4(1:3)
(Norbert Bilski, Gheorghita Gabelaza, Szymon Cykro- Patryk Łua 3x,
Mateusz Wichniarski)

FC Grajki – Topory 6:4 (2:1)
(Kamil Dawiec 3x, Łukasz Garbała 2x, Łukasz Szpakowicz – Piotr Kupiec
3x, Daniel Malczyk)

Atletico - Kam-Bud Team 2:15(1:7)
(Dawid Miszkiewicz, Dawid Gancarczyk – Dawid Chamerski 4x, Darek
Mieszkalski 4x, Roman Kieniuk 3x, Konrad Brysiak 3x, Grzegorz Sztangret)

Dodaj komentarz

Komentarze (0)