Wybił szybę w autobusie, ukradł pozostawione tam rzeczy. Nie pogardził nawet butami czy chusteczkami

czwartek, 12.5.2022 16:12 2163 3

Dzięki pracy policjantów wydziału kryminalnego ząbkowickiej komendy, kary nie uniknie 26-letni mężczyzna podejrzany o włamanie do autobusu w miejscowości Bardo. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na3 maja w miejscowości Bardo. W zaparkowanym przy ulicy autobusie marki Mercedes ktoś wybił szybę, by następnie dokonać kradzieży rzeczy znajdujących się w jego wnętrzu.

- Łupem złodzieja oprócz wyposażenia pojazdu, na przykład zapalniczki samochodowej padły nawet rzeczy codziennego użytku takie jak buty, latarka, pamiątki a nawet chusteczki nawilżane. Łączne starty pokrzywdzeni wycenili na ponad 1000 zł. Mundurowi szybko wytypowali osobę odpowiedzialną za ten czyn - informuje st.asp. Katarzyna Mazurek z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

Złodziejem okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego. W trakcie zatrzymania mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli większość skradzionych rzeczy.

 - Podejrzany usłyszał już zarzut do którego się przyznał, niestety nie był w stanie powiedzieć śledczym w jakim celu ukradł wszystkie te przedmioty. Zatrzymanemu mężczyźnie za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - mówi policjantka. 

 

 

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

Lalala czwartek, 12.05.2022 23:42
Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy lalala
MENTALIDIOT czwartek, 12.05.2022 23:15
Do złodzieja słowa, przykre że się urodziłeś szkodza że cię...
namaste czwartek, 12.05.2022 17:44
Trzeba mieć w głowie niezły gnój, by łakomić się na...