komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 13 czerwca 2021

Lucjana, Antoniego

WOŚP w Bardzie - zebrali ponad 9000 zł [podziękowania]

poniedziałek, 14.1.2019 10:11 , komentarze: 1 , odsłony: 2325
kategorie artykułu:

W dniu 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od godzinnych porannych wolontariusze przemierzali ulice drogi Barda i gminy. Mimo wiatru i chłodu wolontariusze czekali na datki od mieszkańców. Byli to: Maja Daniełowska, Ola Troicka, Alan Trocki, Kornela Troicka, Ala Ptasińska, Agnieszka Brzostek i Klaudia Stosor.

[PODZIĘKOWANIA]

Szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dziękuje:

- wolontariuszom: Mai Daniełowskiej, Oli Troickiej, Alanowi Trockiemu, Korneli Troickiej, Ali Ptasińskiej, Agnieszce Brzostek i Klaudii Stosor.

- darczyńcom: Pani Aleksandrze Sypiańskiej, Pani Marzenie Łukasik i Panu Tomaszowi Karamonowi – za przekazanie fantów do licytacji

 - Robertowi Daniełowskiemu za transport wolontariuszy

- Joannie Sucheckiej Paszek za wypieki chleba i chałki na rzecz WOŚP

- Jakubowi Ptasińskiemu i Norbertowi Kochankowi za pomoc przy organizacji

- wszystkim uczestnikom licytacji za niesamowitą atmosferę i hojne portfele, szczególne podziękowania należą się Janowi Plucie.

- wszystkim darczyńcom, którzy wrzucili datki do puszki

Szef Sztabu nr 3064

Marta Ptasińska


Orkiestrę, jak co roku wsparła swoimi wypiekami Joanna Suchecka Paszek, przekazując cały przychód ze sprzedaży do puszki WOŚP.

Sztab fundacji miał miejsce w bardzkiej Salamandrze, gdzie od 17 rozpoczęły się licytacje. Atmosfera była gorąca, wylicytowano wszystkie przedmioty, sprzedano również plecaczki wolontariuszy, które są przez fundację WOŚP przekazywane wolontariuszom w podziękowaniu za ich pracę.

Przedmioty na licytację otrzymaliśmy z Wielkiej Orkiestry, od Pani Marzeny Łukasik, Pani Aleksandry Sypiańskiej oraz Pana Tomasza Karamona. Bardzo dziękujemy za ich dary, gdyż udało nam się wylicytować te przedmioty za 2300 zł! Wszystkim, którzy licytowali a przy tym doskonale się bawili - dziękuję z całego serca!

Jak co roku przeliczenia datków z puszek pomogła Marzena Stojko z mężem, w tym roku była to ciężka praca - otrzymaliśmy ponad 22 kg bilonu. W pracach sztabu uczestniczyli również Jakub Ptasiński i Norbert Kochanek.

Ostatecznie finał WOŚP w Bardzie zamknął się kwotą 9096,73 zł.


Wszystkim za wszystko bardzo dziękuję i do zobaczenia za rok!

 

info i foto: Sztab WOŚP Bardo

 

 

Wasze komentarze

piątek, 11.6.2021 11:03
6
wtorek, 1.6.2021 17:14
6
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
PUP Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec