komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 26 kwietnia 2019

Marzeny, Klaudiusza

Weź udział w poselskim konkursie „Karta do Europejczyka”

poniedziałek, 15.4.2019 10:24 , komentarze: 0 , odsłony: 116
kategorie artykułu:

Tomasz Siemoniak Poseł na Sejm RP zaprasza dzieci i młodzież ze szkół powiatów wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, ząbkowickiego i kłodzkiego do wzięcia udziału w konkursie „Kartka do Europejczyka”.

Głównym celem konkursu jest propagowanie tematyki związanej z Unią Europejską oraz rozwijanie postaw demokratycznych i proeuropejskich, w tym kształtowanie szacunku do historii, kultury i tradycji wśród dzieci i młodzieży.

Organizator zachęca Uczestników do zaprezentowania największej korzyści dla regionu Uczestnika z wejścia Polski do Unii Europejskiej na przestrzeni 15 lat, w formie kartki pocztowej zaadresowanej do kolegi/przyjaciela z innego kraju członkowskiego UE. Uczestnik powinien dowolną techniką plastyczną zaprezentować dobro, profit, korzyść dla swojego regionu z wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz opisać je w krótkiej wiadomości do wybranej osoby z innego kraju członkowskiego.

Laureaci I, II i III miejsca osobno w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych otrzymają nagrody rzeczowe oraz zaproszenie na jednodniowy, bezpłatny wyjazd do Warszawy wraz ze zwiedzaniem Sejmu i Senatu RP.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz formularze można znaleźć na stronie internetowej www.tomaszsiemoniak.com w zakładce „KONKURS”. Informacji udzielają również pracownicy biura poselskiego przy ul. 1 Maja 3 w Wałbrzychu (nr tel. +48 732 562 631).    

 

 

Wasze komentarze


wtorek, 23.4.2019 14:45
piątek, 19.4.2019 14:58
3
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa