Wędki, zestawy, koszulki i medale dla dzieci

poniedziałek, 4.6.2018 09:50 1637 0

Ponad 180 osób zjawiło się na Pikniku Wędkarskim zorganizowanym przez ząbkowickie Koło PZW z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Zbiornik Owiesno pękał w szwach, a dzieci w towarzystwie opiekunów świetnie się bawiły na świeżym powietrzu.  Te zawody prowadzone w piknikowym nastroju na pewno zostaną zapamiętane na długo. Każde dziecko otrzymało koszulkę klubową „Łączy nas pasja do wędkowania”, wędkę, zestaw składający się z żyłki i spławika oraz medal. Nie zabrakło oczywiście słodkości i wspólnego grillowania.

Zawody Koła PZW Ząbkowice Śląskie cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. W niedzielę na zbiornik Owiesno przyjechało dokładnie 181 osób, a 63 dzieci rywalizowało w zawodach spławikowych. Kategorię dzieci do lat 10 wygrała Ania Rembiasz, druga była Nikola Olejnik, a trzecia Julia Rataj. Wśród dzieci w przedziale wiekowym 11-15 lat najlepszy okazał się Oskar Rogóż, drugie miejsce wywalczył Mateusz Wajda, a trzecie Adrian Bedrowicz. W najstarszej kategorii tryumfowała Weronika Wójcik, drugie miejsce zajął Błażej Majerczyk, a trzecie Wiktoria Sikorska.

W tym dniu jednak nie chodziło o zwycięstwo, a przede wszystkim dobrą zabawę. I tak też było o czym świadczą uśmiechy najmłodszych mieszkańców Ziemi Ząbkowickiej. Oczywiście wydarzenie nie odbyłoby się na takim poziomie gdyby nie osoby i firmy, które wsparły organizację zawodów. Tutaj Zarząd Koła PZW Ząbkowice Śląskie składa serdecznie podziękowania dla:

Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka, Właścicieli firmy Balsax s.c., Właściciela firmy Pelikan Team – Bary, Restauracja, Catering, Właścicieli firmy Mikado, Właścicieli firmy Euro Billboard, Właścicielom Piekarni Białas Józef Zbigniew Krzysztof S.C., a także patronom medialnym.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)