komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 4 marca 2021

Lucji, Kazimierza

W Ziębickim Centrum Kultury realizują projekt „Kultura w sieci”

wtorek, 19.1.2021 09:33 , komentarze: 0 , odsłony: 153
kategorie artykułu:

W Ziębickim Centrum Kultury realizują projekt „Kultura w sieci”! Instytucja otrzyma niezbędne wyposażenie oraz podniesie kwalifikacje pracowników. 

„Kultura w sieci” to nowy program realizowany przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju w partnerstwie z Ziębickim Centrum Kultury. 

Projekt  Sieć na kulturę  ma na celu podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników Ziębickiego Centrum Kultury oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży z terenu Gminy Ziębice, w wieku 10-18 lat. 

W tygodniowym szkoleniu w formie on-line z ramienia ZCK uczestniczą Dominika Samborska i Wiktor Ochał. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty oraz przeprowadzą szkolenia z nabytych umiejętności dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Ziębice. Dzięki uczestnictwu w projekcie instytucja otrzyma bezpłatnie 6 laptopów, które posłużą do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych w ramach programu oraz w przyszłości do zajęć stałych.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

 

ZCK

 

Wasze komentarze

wtorek, 2.3.2021 09:24
poniedziałek, 1.3.2021 09:15
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec