komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 6 maja 2021

Judyty, Jakuba

W Ząbkowicach Punk Szczepień Masowych powstanie w hali namiotowej na Orliku

sobota, 10.4.2021 11:55 , komentarze: 8 , odsłony: 2395
kategorie artykułu:

Gmina Ząbkowice Śląskie wydała komunikat w sprawie utworzenia Punktu Szczepień Masowych w Ząbkowicach Śląskich. 

 

 

Komunikat w sprawie organizacji Punktu Szczepień Masowych w Ząbkowicach Śląskich

 

  1. Gmina Ząbkowice Śląskie odpowiedziała pozytywnie na prośbę Wojewody Dolnośląskiego dotyczącą organizacji Punktu Szczepień Masowych (PSM) w Ząbkowicach Śląskich.
  2. Wskazana przez Gminę lokalizacja to boisko Orlik przy ul. Kusocińskiego 17 (przy Stadionie Miejskim) zabudowane halą namiotową. Osoby korzystające dotychczasowo z boiska Orlik przy stadionie do dyspozycji będą miały boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 na ul. Orkana.

  3. Koordynatorem PSM w Ząbkowicach Śląskich  z ramienia Gminy Ząbkowice Śląskie jest Justyna Giryn: e-mail: justyna.giryn@zabkowiceslaskie.pl; tel. 74 8 165 310.

  4. Gmina Ząbkowice Śląskie zaprosiła wszystkie podmioty prowadzące działalność leczniczą do współtworzenia Punktu Szczepień Masowych (PSM) w Ząbkowicach Śląskich. Rozmowy prowadzone były z wieloma podmiotami ale ostatecznie koordynatorem zadania ze strony medycznej będzie Salus Centrum Medyczne Sp. z o.o. (PWDL - wybrany podmiot prowadzący działalność leczniczą).

  5. Punkt początkowo obsługiwać będą 2  zespoły szczepiące, zakładana szacunkowa liczba dzienna szczepień -  200 z możliwością ich zwiększenia.

  6. Zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od Wojewody Dolnośląskiego początek szczepień planowany jest na 19-25 kwietnia br. Dni i godziny szczepień zostaną dostosowane do potrzeb oraz w oparciu o dostępność szczepionek.

  7. Szczegóły dotyczące rejestracji zostaną opublikowane w osobnym komunikacie. Po weryfikacji wymogów przez NFZ i GIS i dodaniu nowego PSM do listy populacyjnych punktów szczepień, PSM w Ząbkowicach Śląskich będzie mógł zapisywać pacjentów na szczepienia przez e-rejestrację.

  8. O kolejnych podejmowanych działaniach  będziemy informować na bieżąco po otrzymaniu dalszych wytycznych od Wojewody Dolnośląskiego.
 

Wasze komentarze

Oddam swoją dawkę!!! Ktoś chętny???
poniedziałek, 12.04.2021 09:54 autor: ***** ***
Do niedawna szczepienia odbywały się w warunkach sterylnych, teraz widzę...
niedziela, 11.04.2021 00:41 autor: Czegonierozumiecie
SZCZEPIC SIE !!!!!
sobota, 10.04.2021 19:33 autor: zaklad pogrzebowy bytom
środa, 21.4.2021 15:57
3
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów