W Bobolicach, Tarnowie i Jaworku powstaną miejsca rekreacji przy ścieżkach rowerowych

środa, 3.8.2022 13:22 1031 0

Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego "Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie” za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 1 złożoną przez:

ZUBIT Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny Ireneusz Zieliński
ul. Kolejowa 61
57-230 Kamieniec Ząbkowicki

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie miejsc rekreacji w miejscowościach Bobolice, Jaworek i Tarnów w ramach zadania inwestycyjnego  "Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na terenie gminy Ząbkowice Śląskie".

Miejsca zagospodarowane będą poprzez utwardzenie terenu kostką betonową, instalację dwóch ławostołów, koszy na śmieci, stacji naprawczej rowerów, tablicy informacyjnej na której znajdzie się mapa ze ścieżkami rowerowymi oraz lamp solarnych. Dla bezpieczeństwa użytkowników oraz w celu wyeliminowania dewastacji zamontowane zostaną fotopułapki. Miejsca te będą ogólnodostępne dla wszystkich i bezpłatne. Będzie to miejsce odpoczynku i integracji, dające wiele możliwości rozwoju oraz organizacji rajdów rowerowych czy wycieczek indywidualnych. 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)