komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

Uwaga! Silny wiatr! Strażacy interweniują przy połamanych drzewach i konarach

poniedziałek, 30.9.2019 09:11 , komentarze: 0 , odsłony: 4922
kategorie artykułu:

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu ząbkowickiego ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem, który w porywach powieje do 90 kilometrów na godzinę. 

Strażacy usuwali już pierwsze skutki porywistego wiatru. W nocy na drodze krajowej nr 46 w Laskach znajdowały się powalone konary, w poniedziałek rano w Przyłęku strażacy usuwali złamane drzewo. W Kamieńcu Ząbkowickim złamany konar drzewa blokuje wejście do szkoły.  

Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

 

foto: OSP Przyłęk

 

 

Wasze komentarze

czwartek, 17.9.2020 20:53
1
środa, 16.9.2020 11:46
2
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec