komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 9 maja 2021

Bozydara, Grzegorza

Uroczyste otwarcie ścieżki rowerowej w Złotym Stoku

wtorek, 29.9.2020 10:04 , komentarze: 6 , odsłony: 1932
kategorie artykułu:

24 września odbyło się uroczyste otwarcie nowej ścieżki rowerowej na terenie Złotego Stoku. Budowa realizowana była jako zadanie: „Budowa ścieżki rowerowej na obszarze Złotego Stoku” w ramach projektu pn. „Rowerem przez Pogranicze Kłodzkie”, a powstała dzięki dofinansowaniu przez UE ze środków EFS w ramach Programu Interreg VA Republika Czeska - Polska.

W uroczystości wzięli udział mieszkańcy, delegacje miast partnerskich naszego projektu: Gabriela Jirankova - vicestarostka Českiej Skalicy z rodziną, Dagmara Šimkova i Vladimir Jerman - starosta gminy Ždarký, Józef Gruszecki- wykonawca inwestycji oraz sympatycy rajdów rowerowych z Ząbkowic Śl.

Część osób wzięła udział w rajdzie przemierzając trasę nowej ścieżki, pozostałe osoby przeszły pieszo, a wszyscy spotkali się na terenie kompleksu „Leśna Dolina”, gdzie uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i gorący posiłek.

- Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu, szczególnie rodzinom z małymi dziećmi, ponieważ mimo niskiej temperatury bawili się świetnie emanując ciepłem i radością. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogli być z nami w sobotę, do korzystania z tej formy wypoczynku. Trasa jest bezpieczna, oświetlona więc warto nawet pospacerować - zachęca gmina Złoty Stok.

 

 

Wasze komentarze

Upada to miasto scieżki robią tylko komu, pracownicy punku ...
wtorek, 29.09.2020 21:20 autor: Krzysztof
środa, 5.5.2021 13:36
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe