komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 26 kwietnia 2019

Marzeny, Klaudiusza

Uczennica SP nr 2 z OP laureatką dolnośląskiego konkursu polonistycznego

czwartek, 11.4.2019 10:52 , komentarze: 0 , odsłony: 557
kategorie artykułu:

Od listopada 2018 do marca 2019 r. po raz pierwszy odbył się dolnośląski konkurs polonistyczny dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej województwa dolnośląskiego "Poprawnie piszę,pięknie mówię".Organizatorem konkursu był Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, a realizatorem Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.

Konkurs odbywał się w trzech etapach. Szkoła Podstawowa nr 2 z OP w Ząbkowicach Śląskich również przystąpiła do konkursu. Po pierwszym etapie, dalej zakwalifikowały się trzy uczennice naszej szkoły. Do etapu trzeciego zakwalifikowało się 20 uczniów z 15 szkół, w tym uczennica naszej szkoły, Jaśmina Jermołowicz.

W dn.14-15 marca w siedzibie DODN-u we Wrocławiu odbył się finał konkursu. Jaśminka zmierzyła się z twórczością Juliana Tuwima. Okazało się, że znalazła się wśród 5 laureatów, których wyłoniła Wojewódzka Komisja Konkursowa. Zwieńczeniem zmagań była Gala Konkursu "Poprawnie piszę, pięknie mówię", która odbyła się w dniu 4 kwietnia. Były występy artystów, gratulacje, wspaniałe nagrody, duma rodziców i wychowawczyni. Gratulujemy Jaśmince i życzymy dalszych sukcesów!

opiekun Romana Twardy

 

Wasze komentarze


wtorek, 23.4.2019 14:45
piątek, 19.4.2019 14:58
3
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC