Tylko jednego dnia policja zatrzymała cztery poszukiwane osoby

poniedziałek, 11.10.2021 08:47 2012 2

Policjanci z powiatu ząbkowickiego tylko jednego dnia zatrzymali czterech poszukiwanych i nietrzeźwego kierującego, który poruszał się pojazdem Iveco, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Zatrzymani zostali już przewiezieni do zakładów karnych, natomiast nietrzeźwy kierowca odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

8 października około godziny 7.30 policjanci na terenie gminy Ziębice zatrzymali pierwszego poszukiwanego. Następny został ujawniony po godzinie 13.00 w Ząbkowicach Śląskich. Obaj zostali odwiezieni do wskazanych palcówek. Kolejny 30-letni mieszkaniec Ziębic został zatrzymany podczas kontroli drogowej.

- Pasażer samochodu opel został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę pozbawienia wolności. Czwartego zatrzymali ząbkowiccy policjanci po godzinie 23.00 w Ząbkowicach Śląskich. 29-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, miał odbywać karę 4 lat pozbawienia wolności za popełnione na przełomie kilku ostatnich lat przestępstw - informuje st.asp. Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji. 

Nie próżnowali również funkcjonariusze ruchu drogowego.

- Oprócz kilku zdarzeń na drodze zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 43-letni mieszkaniec gminy Bardo prowadził samochód Iveco mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Został zatrzymany do kontroli w miejscowości Braszowice. Badanie alkomatem około godziny 14:00 wykazało 2,22 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem - dodaje policjantka KPP w Ząbkowicach Śląskich. 

 

 

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Ja wtorek, 12.10.2021 17:32
Kto tam został świadomie, ten wie, że albo ma się...
poniedziałek, 11.10.2021 17:14
Ziębice zawsze w czołówce