komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 23 lipca 2018

Stwosza, Bogny

Tydzień bezpieczeństwa w kamienieckiej szkole

czwartek, 21.6.2018 15:06 , komentarze: 0 , odsłony: 283
kategorie artykułu:

TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA w naszej szkole to już tradycja, w którym to  dokonujemy  podsumowania wszystkich działań realizowanych przez cały rok szkolny pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców w ramach programu Bezpieczna  szkoła.

W bieżącym roku szklonym tych działań było bardzo dużo, a w ostatnim tygodniu przygotowano  gazetki i wystawy prac plastycznych pod hasłem „Dbamy o własne bezpieczeństwo w czasie wakacji”.   Odbyły się spotkania uczniów z przedstawicielem Policji st. sierż. Damianem Bieńko. Uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem "Zagrożenia wokół mnie. Jestem bezpieczny!  Konkurs przeprowadzany został w trzech kategoriach wiekowych: – klasy IV – V SP – "Zagrożenia w dom" , klasy VI – VII SP – "Zagrożenia na wakacjach" i  klasy II, III gimnazjum – "Zagrożenia w szkole".

 Na apelu dla klas I-IV przedstawiono program artystyczny, który przygotowała pani K. Głuszczak z najmłodszymi uczniami naszej szkoły dt. bezpiecznych wakacji.

Pani Dyrektor Bożena Kołodziej wręczyła  karty rowerowe uczniom klas IV i V, którzy pozytywnie zdali egzamin ze znajomości przepisów w ruchu drogowym  oraz uczniom klas III Certyfikaty Ratowniczka.  Wręczone zostały również dyplomy i nagrody za inne konkursy realizowane w ramach programu.

Na zakończenie apelu prowadząca przypomniała o ogólnoświatowym symbolu ratującym życie ICE, który każdy powinien mieć zapisany w swoim telefonie. Pod wskazanym numerem ratownicy uzyskują ważne informacje o poszkodowanym, takich jak grupa krwi, przyjmowane leki, choroby, problemy ze zdrowiem, alergie itp.

Ela

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
niedziela, 22.7.2018 00:00
2
piątek, 20.7.2018 13:30
piątek, 20.7.2018 09:04
środa, 18.7.2018 18:44
1
środa, 18.7.2018 09:38
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
DYWANY WYKŁADZINY
DYWANY WYKŁADZINY
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa