Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora GCEiS

piątek, 29.12.2017 12:26 1783 0

W niedzielę 17 grudnia odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w kategorii: 40+ i 60+. Zawody otworzył dyrektor Gminnego Centrum Edukacji i Sportu Andrzej Regner.

Do zawodów przystąpiło 15 zawodników: ośmiu w kategorii 40+ i siedmiu w kategorii 60+. Zawody były rozgrywane w dwóch grupach systemem "każdy z każdym”. W pierwszym półfinale kat. 40+ spotkali się Grzegorz Jaskulski i Zbigniew Sobków natomiast parą drugiego półfinału kat. 40+ byli panowie Cezary Pudus i Krzysztof Gąsior. Zawodnicy z dalszych miejsc rywalizowali ze sobą o miejsca od 5-8.

W meczu finałowym kat. 40+ Grzegorz Jaskulski po pięciosetowej walce pokonał  Cezarego Pudusa. W meczu o trzecie miejsce Zbigniew Sobków pokonał Krzysztofa Gąsiora. W kategorii 60+ półfinały odbyły się pomiędzy: Janem Hreczuchem a Andrzejem Kamińskim i Ryszardem Szewczukiem a Wacławem Marchalewiczem. Do finału ze swoich par awansowali:  Ryszard Szewczuk i Andrzej Kamiński. W finale kategorii 60+ zwyciężył Andrzej Kamiński. W meczu o trzecie miejsce kategorii 60+ Jan Hreczuk pokonał Wacława Marchalewicza.

Podsumowania turnieju dokonał zastępca burmistrza Tomasz Bafia wręczając najlepszej trójce w każdej z kategorii puchary.