komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 22 lipca 2019

Marii, Magdaleny

Szkolny Dzień Sukcesu w ZSP w Ciepłowodach

środa, 19.6.2019 17:00 , komentarze: 0 , odsłony: 461
kategorie artykułu:

W piątek, 14 czerwca już po raz czwarty spotkaliśmy się w szkole, aby promować talenty i pasje naszych uczniów oraz podsumować ich sukcesy i osiągnięcia w mijającym roku szkolnym. W tym dniu wielu uczniów zabrało do szkoły gromadzone przez siebie zbiory i kolekcje, którymi chcieli się pochwalić. Ich ekspozycje podziwialiśmy od rana w hali sportowej. Były to m.in.: kamyki, muszelki, pluszaki, albumy, karty z piłkarzami, znaczki, monety, klocki, maszyny rolnicze, autka, prace plastyczne, puchary i dyplomy. Szczególnie zachwyciły oglądających elementy stroju jeźdźca i akcesoria niezbędne do jazdy konnej prezentowane przez Laurę Wrońską, Wiktorię Grzebielec i Paulinę Ziołę z kl. VI oraz albumy z monetami wystawione przez Michała Lipińskiego z kl.IVb i jego tatę p.Leszka Lipińskiego.

Po obejrzeniu uczniowskich wystaw bardzo atrakcyjne dla oglądających pokazy zaprezentowały nasze gimnastyczki: Zosia Tatarek z kl. IVa, Emilka Tomasiak i Zosia Pietrykiewicz z kl. III, Dagmara Tapka z kl. IVb, Paulina Kowalik, Oliwia Jamborska i Aleksandra Zapotoczna z kl. Va.

Kolejnym wydarzeniem tego dnia był konkurs piosenki „Śpiewać każdy może”. Swoimi występami zachwycili nas Milena Morawska z kl. IVc - zdobywczyni drugiego miejsca, Aleksandra Rydz z kl. Va, Emilka Myślińska z kl. IVb - zdobywczyni trzeciego miejsce, Julia Pajdowska z kl. IVb, Filip Gryk-Waloszek z kl. VI, zwycięzca konkursu oraz Ewa Stokłosa z kl. IVa. Wyróżnienie otrzymał duet Aleksandra Rydz i Filip Gryk-Waloszek. Konkurs poprzedził występ 6-latków z naszego przedszkola, który wzbudził powszechny aplauz widzów, a zakończył pokaz umiejętności gry na gitarze przez Sebastiana Ziołę.

W Szkolnym Dniu Sukcesu nie tylko prezentowaliśmy swoje pasje i zainteresowania, ale również podsumowaliśmy całoroczne osiągnięcia w konkursach i zawodach. Dyplomy, nagrody książkowe, medale i gadżety ufundowane przez Radę Rodziców i Wójta Gminy Ciepłowody otrzymali Mistrzowie Dobrych ManierMistrzowie Programowania, najlepsi sportowcy, członkowie chóru szkolnego, laureaci konkursów szkolnych, „Góry grosza” i „Super klasy”.

W tym dniu towarzyszyli nam zaproszeni goście: Wójt Gminy p. Łukasz Białkowski, Sekretarz Gminy p. Magdalena Tęsna-Pitner, Przewodniczący Rady Gminy p. Jacek Wolski, Przewodnicząca Komisji Oświaty i Zdrowia p. Edyta Pieta, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji p. Edyta Lisowska, Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej p. Iwona Małozięć, Radni powiatu ząbkowickiego: p. Teresa Markowska i p. Marian Kozyra, Dyrektor Szkoły p. Beata Lupa oraz rodzice.

Tegoroczny Dzień Sukcesu dostarczył nam wielu wrażeń i potwierdził fakt, że uczniowie ZSP w Ciepłowodach mają ciekawe i zróżnicowane zainteresowania oraz talenty, które chętnie prezentują społeczności szkolnej inspirując do poszukiwania tych, którzy ich jeszcze nie odkryli.

                                                                                                            oprac. Marzena Pakuła

 

 

Wasze komentarze

piątek, 19.7.2019 14:17
piątek, 19.7.2019 14:07
piątek, 19.7.2019 11:25
piątek, 19.7.2019 10:26
czwartek, 18.7.2019 11:23
sobota, 20.7.2019 09:00
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Prywatna Poradnia Podologiczna
Prywatna Poradnia Podologiczna
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC