Świebodziczanin w półfinale "Must be the music"

wtorek, 4.11.2014 14:06 2098 0

Jego pierwszy występ na tyle przypadł do gustu jurorom programu muzycznego "Must be the music. Tylko muzyka", że nie tylko nagrodzili go jednomyślnie pozytywnym werdyktem, ale również awansowali do kolejnego etapu show. Świebodziczanin Patryk Marcinkowski będzie reprezentował miasto w półfinale polsatowskiego hitu.

 Występujący pod pseudonimem Patsin M Ski Blue, Patryk po raz pierwszy zaprezentował się w programie wyemitowanym w niedzielę, 14 września. Młody raper wykonał swój autorski utwór pt. "Dwa marzenia". Dzięki brawurowemu wykonaniu świebodziczanin uzyskał pozytywny werdykt od czwórki jurorów - Kory Jackowskiej, Elżbiety Zapendowskiej, Adama Sztaby i Piotra Roguckiego, którzy docenili nie tylko jego muzyczny talent, ale również poczucie humoru i sceniczne obycie.

Decyzją jury Patryk zakwalifikował się do etapu półfinałowego, w którym wystąpi 18 najlepszych wykonawców. Program z udziałem Patryka zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już w najbliższą niedzielę, 9 listopada, o godz. 20:05.

Tym razem powodzenie świebodzickiego rapera zależeć będzie tylko i wyłącznie od głosów telewidzów. Oglądajmy występ Patryka w niedzielny wieczór i wspomóżmy go sms-ami.

Posłuchaj innego utworu świebodziczanina:

 

Tomasz Merchut
p. o. Rzecznika prasowego
Urzędu Miejskiego
w Świebodzicach

Dodaj komentarz

Komentarze (0)