komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 13 czerwca 2021

Lucjana, Antoniego

Sukcesy zawodników WATAHY w Jeleniej Górze

wtorek, 21.6.2016 09:24 , komentarze: 0 , odsłony: 1236
kategorie artykułu:

Sukcesy zawodników WATAHY w Jeleniej Górze.

12 czerwca 2016r. w Jeleniej Górze odbyła się OGÓLNOPOLSKA LIGA K-1 RULES I FULL CONTACT, na której nie mogło oczywiście zabraknąć zawodników WATAHY Ząbkowice Śląskie.

Podczas zawodów rozegrano liczne konkurencje, m.in. kalaki, oraz K1. Prócz zawodników WATAHY w imprezie udział wzięły kluby: Armia Polkowice, Champion Wojcieszów, Malinowski- Team Żary- Żagań, Vorenus Jawor, Shidokan Jelenia Góra i Shidokan Mysłakowice, w tym także zawodnicy startujący w federacji FEN. Obsada zawodów była bardzo mocna i wyrównana, o czym świadczyły zacięte pojedynki. Ząbkowiccy zawodnicy bardzo dobrze przepracowali okres przygotowawczy skutkiem czego zdobyli liczne medale. Wielu zawodników po raz pierwszy stanęło na ringu i stoczyło swój pierwszy bój zarówno z przeciwnikiem jak i ze stresem.

Pomimo licznej konkurencji oraz wyrównanej stawki OGÓLNOPOLSKA LIGA K-1 RULES I FULL CONTACT JELENIA GÓRA okazała się dla starszych zawodników, bardzo udana. Klub w kategorii junior i senior zdobył aż 13 medali (w tym 8 złotych i 5 srebrnych). Również młodzicy poradzili sobie bardzo dobrze zdobywając w konkurencji kalaki - 3 złote medale, natomiast w konkurencji K1 – 2 złote medale.

O wyrównanym poziomie zawodów świadczyło również to, że czwórka zawodników zremisowała swoje walki finałowe. Na szczególną uwagę zasłużyli także, Kacper Sikora, Patryk Zelek oraz Kamil Lis, którzy wygrali swe walki już w pierwszej rundzie przez KO.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Wasze komentarze

piątek, 11.6.2021 11:03
6
wtorek, 1.6.2021 17:14
6
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie
PUP Ząbkowice Śląskie
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa