komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 5 lipca 2020

Marii, Antoniego


Stoszowice: Edukacyjne warsztaty online

piątek, 29.5.2020 12:47 , komentarze: 0 , odsłony: 341
kategorie artykułu:

STARTUJEMY 03 CZERWCA…

„Koronawirusowi się nie daMY”

Stoszowicka Grupa Nieformalna ”ProSto” zaprasza Dzieci i Młodzież na cykl bezpłatnych edukacyjnych warsztatów online w ramach VI edycji programu Dolnośląskie Małe Granty.

Dotychczas staraliśmy się spotykać regularnie realizując ciekawe spotkania i wymyślając fajne zajęcia - artystyczne warsztaty stacjonarne i wyjazdowe. Spotkania odbywały się w bibliotece, w świetlicy lub na świeżym powietrzu. W dobie epidemii i konieczności siedzenia w domu, nie mamy możliwości do spotkań, czego nam bardzo brakuje. Zależy nam na podtrzymywaniu długo budowanych naszych relacji, a także na oderwaniu się od e-szkoły i codzienności domowej. Przez  ograniczone możliwości wychodzenia z domu w związku z epidemią koronawirusa powstał pomysł na realizację spotkań online, tak aby nadal móc robić fajne i kreatywne rzeczy razem - choć online.

W ramach warsztatów będą realizowane trzy bloki tematyczne:

  1. warsztaty dla prowadzących oraz uczestników z zakresu nowych technologii, sposobów komunikacji online, narzędzi wykorzystywanych podczas tego projektu. Założenie i skonfigurowanie kont uczestników oraz pomoc techniczna (konsultacje) trakcie trwania projektu.
  2. Warsztatu manualne „rękąDzieło” dla uczestników projektu z wykorzystaniem wszelkich technik wyrazu artystycznego: scrabooking, decoupage, szycie (pachnące saszetki, filcowe zawieszki), i inne w tym z wykorzystaniem twórczego recyklingu czyli nadawania „odpadom” nowych znaczeń.
  3. Warsztaty z zakresu skutecznej komunikacji - warsztaty dla uczestników projektu z komunikacji, mediacji, radzenia sobie ze stresem.

 

P. Dominika Chmielowska

Zgłoszenia: tel. 510 275 703 lub messenger: Dominika Chmielowska

 

 

 

Wasze komentarze

Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.