Starosta wręczył akty przedłużenia stanowisk dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych

środa, 25.8.2021 12:14 3440 1

Starosta Ząbkowicki – Roman Fester, w dniu 25 sierpnia br., na spotkaniu z dyrektorami szkół i placówek, wręczył akty powierzenia przedłużenia stanowisk dla czterech dyrektorów szkół i placówek oświatowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Ząbkowicki.

I tak od 1 września br. przedłużono kadencję Dyrektorowi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Ząbkowicach Śląskich  - Delfinie Grzędzie, Dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Hipolita Cegielskiego – Joannie Smętkiewicz, Dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich – Tomaszowi Błauciakowi oraz Dyrektorowi Domu Wczasów Dziecięcych w Bardzie  - Markowi Waszczukowi.

Na spotkaniu byli również obecni pozostali dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, które prowadzi Powiat Ząbkowicki: Dorota Kościk – Dyrektor Powiatowego Centrum Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Ząbkowicach Śląskich, Renata Cyganek – Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Opolnicy oraz Ryszard Pawłowski – Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ząbkowicach Śląskich. W spotkaniu brali również udział Wicestarosta Ząbkowicki i Kierownik Wydziału Promocji, Oświaty i Rozwoju w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich.

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022 rozmawiano o kończących się remontach w szkołach i placówkach oświatowych, nowych inwestycjach, które będą realizowane w ramach projektów unijnych, wyremontowanych pracowniach do nauki zawodu w szkołach zawodowych.

Na koniec spotkania Starosta podziękował dyrektorom za bardzo dobrą współpracę z organem prowadzącym i życzył, aby kolejny rok szkolny przebiegał bez większych problemów i w dobrej kondycji finansowej.

 

Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

środa, 25.08.2021 13:17
Gratulacje dla wszystkich