Sprawca kradzieży zatrzymany

wtorek, 20.7.2021 20:00 2512 2

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali 46-latka podejrzanego o kradzież artykułów chemicznych i kawy w marketach na terenie powiatu ząbkowickiego. Jednego dnia dokonał kradzieży 17 sztuk żeli pod prysznic oraz 8 sztuk kawy. Został zatrzymany przez policjantów, którzy w jego samochodzie odnaleźli wszystkie skradzione tego dnia artykuły. Mężczyzna przyznał się do kradzieży.

W ubiegły piątek policjanci z ząbkowickiej komendy udali się do jednego z marketów w Ząbkowicach Ślaskich gdzie, jak wynikało z uzyskanych przez nich informacji, na parkingu miał znajdować się samochód Audi a w nim artykuły pochodzące z kradzieży sklepowych. Na miejscu w pojeździe policjanci ujawnili szereg artykułów chemicznych i spożywczych.

Niezwłocznie ustalili kierowcę samochodu. Mężczyzna oświadczył, że rzeczy z samochodu nie są jego tylko kolegi, który zaraz wróci. Policjanci jednak nie dali się nabrać. Ustalili skąd mogą pochodzić przedmioty z samochodu i przejrzeli monitoring sklepowy. Widać było na nim wyraźnie jak 46-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego dokonuje kradzieży żeli pod prysznic biorąc je z półki i chowając do plecaka. 

Łącznie mężczyzna ukradł w marketach w Stoszowicach, Budzowie i Ząbkowicach Śląskich 17 sztuk żeli pod prysznic, 8 kaw różnego rodzaju, maszynki do golenia, kapsułki do zmywarek, wodę toaletową i 3 pary skarpet. Łączna wartość skradzionych artykułów przekroczyła 500 zł. Sprawca odpowie przed sądem za przestępstwo kradzieży, za które kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności. 46-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do czynu.

Źródło: zabkowice-slaskie.policja.gov.pl

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

środa, 21.07.2021 08:19
Ale łup hahaha hajs złoto diamenty i 3 kg koki
Arcymag sobota, 24.07.2021 07:20
Za kilo koksu oddawaj hajs, o żesz k... Twoja mac!!!...