komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 26 maja 2019

Filipa, Pauliny

Sportowa majówka w Ziębicach

poniedziałek, 13.5.2019 08:32 , komentarze: 1 , odsłony: 383
kategorie artykułu:

Pierwszomajowy turniej tenisa stołowego

W środę 1 maja w sali gimnastycznej przy ul. Wojska Polskiego odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach. Do zawodów przystąpiło jedenastu zawodników, rywalizujących ze sobą systemem "każdy z każdym”. Pierwsze miejsce w zawodach wywalczył mieszkaniec gminy Ząbkowice Śl. Karol Szeliga, który wygrał wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajął Grzegorz Rybin, na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Salwa. Kolejne miejsca zajęli: Karolina Grzegorczyn, Kacper Bieńka, Adam Nastaga, Wiktoria Salwa, Gracjan Słąba, Maurycy Wolan, Adrianna Kiejpasz i Jakub Grela. W klasyfikacji generalnej Grand Prix 2019 na pierwszym miejscu jest Mateusz Salwa, który zgromadził 20 pkt.,drugi jest Kacper Bieńka-15 pkt., trzeci Karol Szeliga-12 pkt. Kolejne miejsca zajmują: Grzegorz Rybin-10 pkt., Wiktoria Salwa – 9 pkt., Michał Chróst-8 pkt., Klaudia Tymków i Karolina Grzegorczyn po 6 pkt., Adam Nastaga 4 pkt., Adrianna Kiejpasz 3 pkt. Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz słodkie nagrody zakupione przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach.

 

2 i 3 maj 2019r. na sportowo z GCEiS

We wtorek 02 maja o godz.10.00 na boisku sportowym Orlik odbył się turniej tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży. Do zawodów przystąpiło trzech zawodników. W pierwszym meczu Grzegorz Rybin pokonał Gracjana Słąbę w setach 6:1, 6:2. W drugim pojedynku Kacper Bieńka wygrał z Gracjanem Słąbą 6:2 i 6:1. W trzecim meczu o zwycięstwo w zawodach rywalizowali ze sobą Grzegorz Rybin i Kacper Bieńka. Tym razem zwycięstwo odniósł Grzegorz Rybin pokonując Kacpra Bieńkę w setach 2:1.

Popołudnie należało do młodych piłkarzy, którzy rozegrali dwa mecze na naszym boisku Orlik. W pierwszym meczu Żaków drużyna Sparta I pokonała zespół Sparta II wynikiem 6:4. W zwycięskiej drużynie wystąpili:Dawid Sarara,Jakub Bafia, Paweł Bafia, Michał Bafia, Przemysław Dymitruk, Filip Baziuk, Hubert Flisik, Filip Lusa i Patryk Skowroński. Następnie rozegrany został mecz Orlików i Młodzików. Drużyna o nazwie FC Krysia po rzutach karnych pokonała Koko-Jambo Ziębice 3:2. Wygrany zespół reprezentowali: Klaudia Łepska, Błażej Torba, Wojciech Krzeptoń, Emanuel Maciantowicz, Jakub Jaśko, Jakub Żukowski i Jakub Baziuk. Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy.

03 maja na naszym Orliku odbył się mecz piłki nożnej OLD-BOY+40. Spotkali się z sobą drużyna GLKS Kamiennik i MKS Sparta Ziębice. Mecz zakończył się wynikiem 6:5 dla naszych gości. Za walkę i sportową postawę należy wymienić wszystkich zawodników. W drużynie z Kamiennika wystąpili: Tomasz Bednarz, Jerzy Kowalski, Marcin Ścibura, Arkadiusz Kargol, Robert Wożniak, Andrzej Mizia i Piotr Wandzel. Opiekunem drużyny był Pan Jan Skiba. Drużynę Sparty reprezentowali: Piotr Jakubowski, Arkadiusz Czaja, Mirosław Walkarz, Tomasz Świdziński, Jan Bodanko, Tadeusz Serafin, Grzegorz Krzeptoń, Grzegorz Stalica, Tadeusz Puchała, Andrzej Sabadarz i Krzysztof Urbaniak. Zawody sędziował Mariusz Rosiek. Drużyny otrzymały puchary i dyplomy, które wręczył Dyrektor Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach Pan Andrzej Regner. Majówkowe zawody sportowe zorganizował pracownik GCEiS Pan Jerzy Rejnowski.

 

Wasze komentarze


sobota, 25.5.2019 00:00
piątek, 24.5.2019 08:29
czwartek, 23.5.2019 12:27
środa, 22.5.2019 12:25
5
środa, 22.5.2019 10:30
wtorek, 21.5.2019 10:18
4
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Praca na GoWork
Praca na GoWork