niedziela, 15 września 2019

Albina, Nikodema

Seniorzy Orła: Tracimy punkty i kapitana. Orzeł 1:1 (1:0) Sokół

środa, 21.8.2019 09:46 , komentarze: 0 , odsłony: 495

Choć od 22. minuty prowadziliśmy z LKS SOKÓŁ Wielka Lipa 1:0 po bramce Remigiusz Kowerko to ostatecznie notujemy drugi w tym sezonie remis. Dodatkowo tracimy kapitana - w 37. minucie kontuzji doznał Hubert Górski którego czeka co najmniej kilka tygodni przerwy.

Po pierwszych minutach w wykonaniu obu zespołów widać było, że zarówno jedni jak i drudzy niespełna 48 godzin wcześniej kończyli pierwszą kolejkę ligową. W 22. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Szymon Radziszewski i uderzeniu z głowy Remigiusz Kowerko objęliśmy prowadzenie, ale jak się okazało, były to miłe złego początki. Jeszcze przed przerwą kontuzji doznał Hubert Górski i musiał przedwcześnie opuścić boisko, a po zmianie stron to przyjezdni osiągnęli optyczną przewagę i udokumentowali ją golem w 80. minucie. Konrad Krakowski musiał wyciągać futbolówkę z sieci po uderzeniu Artura Kierata. Tuż przed zakończeniem meczu mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść - po uderzeniu Tomasza Piątkowskiego futbolówka trafiła w poprzeczkę, a w 90. minucie spotkania piłkę meczową miał Łukasz Grzywiński, ale z bliskiej odległości uderzył obok bramki.

Składy:

Orzeł: Krakowski, Fudali, Górski (37' Nahaitsev), Różana, Radziszewski, Bohajczuk (87' Pudłowski), Szwagrzyk, Maciejewski, Kowerko, Grzywiński, Kuśnierz (68' Piątkowski)

Sokół: Chwastyk - Kapusz, Szaciło, Wojtyło (60' Korytkowski), Dragon (55' Łakomski), Czarnecki, Ożga, Wargin, Kierat, Janus (46' Domański), Janas