komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 22 lutego 2019

Marty, Malgorzaty

Sabina Zalewska wycofuje swoją kandydaturę na Rzecznika Praw Dziecka i rozpoczyna batalię o swoje dobre imię

czwartek, 13.9.2018 14:38 , komentarze: 9 , odsłony: 4604
kategorie artykułu:

Sabina Zalewska pochodząca z Kamieńca Ząbkowickiego kandydatka Prawa i Sprawiedliwości  na Rzecznika Praw Dziecka 12 września, jak poinformował PAP, złożyła rezygnację z ubiegania się o to stanowisko. Jak zaznacza sama Zalewska, podjęła ona kroki oczyszczenia jej z prasowych zarzutów.

Sabina Zalewska fot. http://www.sabinazalewska.pl/

 

Przypomnijmy, że Sabina Zalewska była jednym z trzech kandydatów na stanowisko Rzecznika Praw Dziecka. Głośno o jej kandydaturze zaczęło być po publikacji „Tygodnika Powszechnego” , który zarzucał jej plagiatowanie innych prac naukowych, a nawet popularnych portali brykowych.  

Według Polskiej Agencji Prasowej podczas środowego opiniowania przez komisje sejmowe kandydatów na RPD Zalewska otrzymała najmniejsze poparcie. W tym samy dniu wycofała swoją zgodę na kandydowanie na stanowisko Rzecznika Praw Dziecka.

Sabina Zalewska na swojej stronie internetowej zamieściła oświadczenia. Jedno odnosi się do artykułów prasowych na jej temat, w drugim informuje, że poprosiła o wszczęcie postępowania wyjaśniającego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w związku z zarzucaniem jej plagiatu. Prosi o zweryfikowanie jej dorobku naukowego.

 

 

Wasze komentarze

pis ma samych niedouczonych
piątek, 14.09.2018 06:18 autor: adablo1
Za to ty jesteś alfa i omega głąbie
piątek, 14.09.2018 11:56 autor: Ja

Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Praca na GoWork
Praca na GoWork