komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 28 stycznia 2021

Walerego, Radomira

Ruszyła akcja na portalu Polak Potrafi!

wtorek, 29.3.2016 09:47 , komentarze: 0 , odsłony: 1964
kategorie artykułu:

PodRóżni – Festiwal o Krok Dalej po raz kolejny zaprasza do Srebrnej Góry. Podobnie jak w zeszłym roku nie zabraknie niezwykłych globtroterów i ciekawych warsztatów. Organizatorzy zachęcają do wsparcia wydarzenia na portalu Polak Potrafi.

fot. Festiwal Podróżni w Twierdzy 2015 rok

 

- Zachęcamy do wsparcia naszego wspólnego projektu, który tworzymy z myślą o Was, drodzy uczestnicy.Dzięki projektowi będziemy mogli zaprosić naszych gości, prelegentów oraz zespoły muzyczne. W zamian za pomoc możecie wybrać się do ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych takich jak tajemnicza kopalnia złota w Złotym Stoku czy średniowieczna wieża książęca w Siedlęcinie. I to Wy decydujecie gdzie chcielibyście się udać! - mówią organizatorzy spotkania podróżników.

Jeśli ktoś z was chciałby wspomóc festiwal finansowo (nawet drobną kwotą, docenimy każdą przesłaną złotówkę!), odwiedzić kilka ciekawych miejsc oraz czerpać satysfakcję z tworzenia tego festiwalu razem z nami - zapraszamy! Całość uzbieranych środków przeznaczona będzie na pokrycie kosztów organizacji festiwalu, który odbędzie się 20-22.05.2016 na Twierdzy Srebrna Góra. Serdecznie Zapraszamy! 

https://polakpotrafi.pl/projekt/festiwal-podrozni

 


 

 

Wasze komentarze

wtorek, 26.1.2021 14:24
2
poniedziałek, 25.1.2021 22:43
9
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele