Ruszają spotkania informacyjne w sprawie przejmowania nieruchomości pod budowę drogi ekspresowej S8

czwartek, 6.6.2024 09:46 345 0

Jak przebiega procedura przejmowania nieruchomości i kto wycenia jej wartość? Między innymi o tych tematach będziemy rozmawiać podczas spotkań z mieszkańcami terenów, na których rozpocznie się budowa drogi ekspresowej S8.

5 czerwca 2024 (środa) o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej przy ul. Wrocławskiej 55 w Jordanowie Śląskim odbędzie się spotkanie z mieszkańcami gminy. Podczas spotkania omówimy wstępne rozwiązania projektowe oraz procedurę przejmowania nieruchomości pod budowę drogi ekspresowej S8 na odcinku od węzła Kobierzyce Południe do węzła Jordanów Śląski (zadanie 2) oraz od węzła Jordanów Śląski do węzła Łagiewniki Zachód (zadanie 3).

 

Kolejne spotkania planowane są w terminach:

- 12.06.2024 r. godz. 17.00 – Gmina Kąty Wrocławskie – spotkanie będzie dotyczyło odcinka S8 od węzła Kobierzyce Południe do węzła Jordanów Śl. (zadanie 2)

miejsce: hala widowiskowa OSIR

13.06.2024 r. godz. 17.00 – Gmina Sobótka – spotkanie będzie dotyczyło odcinka S8 od węzła Kobierzyce Południe do węzła Jordanów Śl. (zadanie 2)

 miejsce: sala kinowa

czerwiec (termin na etapie ustaleń) - Gmina Kobierzyce – spotkanie będzie dotyczyło odcinka od węzła Kobierzyce Północ do węzła Kobierzyce Południe (zadanie 1) oraz od węzła Kobierzyce Południe do węzła Jordanów Sl. (zadanie 2)

miejsce: trwa uzgadnianie

 

Strony internetowe zadań:

Zadanie 1: https://s8-wroclaw-kobierzyce.gddkia.gov.pl/

Zadanie 2: https://s8-kobierzyce-jordanow.gddkia.gov.pl/

Zadanie 3: https://s8-jordanow-lagiewniki.gddkia.gov.pl/

 

GDDKIA

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)