Rozbudowa Strefy Sportowo-Rekreacyjnej Dla Dzieci i Młodzieży w Bardzie. Gmina szuka wykonawcy

piątek, 15.12.2023 14:41 878 0

Ogłoszony został przetarg na Rozbudowę Strefy Sportowo-Rekreacyjnej Dla Dzieci i Młodzieży w Bardzie przy ul. 1 Maja. W ramach planowanej inwestycji powstanie miejsce dedykowane dzieciom i młodzieży, które będzie kompleksowo zagospodarowywać ich czas na świeżym powietrzu.

Inwestycja swoim zakresem obejmować będzie budowę skate parku, ale to nie wszystko! Powstaną również elementy pozwalające na uprawienie streetworkoutu oraz parkouru oraz ścieżka zdrowia.

Dla najmłodszych mieszkańców zaplanowany został plac zabaw oraz ścieżka rowerowa. Teren będzie ogrodzony, monitorowany i oświetlony, co zapewni korzystającym z atrakcji komfort i bezpieczeństwo. Powstaną również elementy małej infrastruktury, takie jak ławki, kosze na śmieci itp.

Lokalizacja planowanej inwestycji to ul. 1 Maja w Bardzie i znajdujący się tam teren rekreacyjny. Oferty w przetargu można składać do 22 grudnia 2023r. Wykonawca będzie miał 14 miesięcy od dnia podpisania umowy, na realizację zadania.

- Skate Park był inwestycją oczekiwaną przez mieszkańców, szczególnie młodzież. Prace projektowe i poszukiwanie środków na sfinansowanie zadania powiodły się, pozostaje nam budowa. Na realizację tego zadania otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 2.637.000,00 złotych ze środków rządowych - informuje Urząd Miasta i Gminy w Bardzie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)