Rammstein i Limp Bizkit w sierpniu zagrają we Wrocławiu! [BILETY, CENY]

czwartek, 31.3.2016 08:51 1266 0

Rammstein, Limp Bizkit, Bullet For My Valentine oraz OCN wystąpią na Capital of Rock, który odbędzie się 27 sierpnia 2016 na Stadionie Wrocław. Bilety w sprzedaży od 5 kwietnia.


Koncert Rammstein należeć będzie do najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce. Fani spodziewać się mogą niezapomnianego widowiska. Bezkompromisowe brzmienie gitar wzbogacone mechaniczną rytmiką syntezatorów i głębokim głosem Tilla Lindemana oraz efektami pirotechnicznymi stworzą unikalny spektakl. Koncert to nie jedyna dobra wiadomość dla fanów Rammstein. 23 kwietnia o godz. 18.00, w ramach obchodów Światowej Stolicy Książki UNESCO Wrocław 2016, w Goethe-Institut Pop Up Pavillion (Plac Nowy Targ we Wrocławiu) odbędzie się spotkanie z klawiszowcem zespołu, Christianem "Flake" Lorenzem. Muzyk opowie o swoich korzeniach artystycznych, NRD i życiu w cieniu wielkiej historii.

Na Stadionie Wrocław wystąpi również amerykańska formacja Limp Bizkit. Fred Durst i jego zespół należą do najbardziej energicznych grup koncertowych. We Wrocławiu zagrają po raz pierwszy. Tuż przed zachodem słońca na scenie pojawi się Bullet For My Valentine. Walijski kwartet zaprezentuje porywającą mieszkankę ciężkiego rocka i metalcore. Lokalną scenę Capital of Rock reprezentować będzie OCN. Wrocławskie trio ma na swoim koncie siedem uznanych płyt studyjnych i dziesiątki koncertów na największych polskich i zagranicznych scenach.

- Mamy nadzieję, że Capital of Rock będzie doskonałym podsumowaniem wakacji dla bardzo szerokiego grona odbiorców. Nie bez powodu koncert odbywa się na Stadionie Wrocław – dzięki temu kilkadziesiąt tysięcy osób otrzyma możliwość uczestnictwa we wspaniałym rockowym spektaklu – mówi Michał Pryszczewski z Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Bilety w cenie od 179 zł trafią do sprzedaży 5 kwietnia o godzinie 10.00. Zakupu będzie można dokonać w serwisie www.eventim.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)