komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 19 marca 2019

Józefa, Bogdana

Pracowity czwartek, czyli Szkolny Dzień Sukcesu w ZSP w Ciepłowodach

środa, 13.6.2018 09:34 , komentarze: 0 , odsłony: 540
kategorie artykułu:

7 czerwca w naszej szkole nie był zwykłym dniem. Nauczyciele nikogo nie pytali, nikt nie dostawał ocen, ale dla wielu z nas był to pracowity czas. Przyszliśmy do szkoły " bez plecaków", ale dźwigaliśmy ciężkie reklamówki i pudełka, a w nich... kamyki, muszelki, albumy, karty z piłkarzami, znaczki, monety, klocki, maszyny rolnicze, autka, latawce, modele szybowców, figurki postaci z filmu Avengers-Liga Sprawiedliwych, itd. Wszystkie te zbiory przedstawiliśmy na wystawach stolikowych w hali sportowej naszej szkoły, a oglądali je zaproszeni goście: Sekretarz Gminy- Pan Robert Sarna, przewodniczący Rady Gminy Jacek Wolski oraz przedstawiciele Rady Rodziców Damian Cieślik i Agnieszka Opyc, dyrektor szkoły- Pani Beata Lupa, uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Po obejrzeniu wystaw nasze koleżanki Zosia Tatrek z kl. IIIa, Dagmara Tapka z IIIb, Paulina Kowalik i Oliwia Jamborska z kl. IVa zaprezentowały bardzo atrakcyjne dla oglądających pokazy gimnastyczne. Występy na hali zakończył pokaz przygotowany przez Adasia Wolskiego modelu RC oraz szybowców.

Kolejnym wydarzeniem Dnia Sukcesu był konkurs piosenki „Śpiewać każdy może” w dwóch kategoriach: soliści oraz duety/zespoły, który odbył się na świetlicy. Swoimi występami zachwycili nas szczególnie

Aleksandra Rydz z kl. IVa i Filip Gryk-Waloszek z kl. V -zdobywcy dwóch I miejsc w kategorii soliści oraz duet Dominika Misiura i Maja Jaksender z kl. IVa.

W Szkolnym Dniu Sukcesu nie tylko prezentowaliśmy swoje pasje i zainteresowania, ale również podsumowaliśmy całoroczne osiągnięcia w konkursach i zawodach. Dyplomy, nagrody książkowe, medale i gadżety ufundowane przez Radę Rodziców otrzymali Mistrzowie Dobrych Manier, Mistrzowie Ortografii, członkowie Samorządu Uczniowskiego, uczestnicy kółka teatralnego, laureaci konkursów szkolnych międzyszkolnych, powiatowych i wojewódzkich (w tym roku szczególne osiągnięcia z matematyki mieli nasi gimnazjaliści z kl. III a : Tomasz Stawowy, Anna Zarówna. Aleksandra Opyc, Dominik Zugaj), oraz uczniowie, którzy osiągali sukcesy sportowe na szczeblu gminnym i powiatowym.

Podsumowując tegoroczny Dzień Sukcesu, można stwierdzić, że realizacja Szkolnego Programu Wspierania Uzdolnień w ZSP w Ciepłowodach przynosi oczekiwane efekty. Jesteśmy dumni, że są wśród nas uczniowie z pasją, bo warto takich ludzi spotykać.

 

 

 

Wasze komentarze


sobota, 16.3.2019 08:54
piątek, 15.3.2019 10:55
czwartek, 14.3.2019 11:14
środa, 13.3.2019 10:08
środa, 13.3.2019 09:27
Praca na GoWork
Praca na GoWork
ZGK Z?bkowice ?l.
ZGK Z?bkowice ?l.
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele