LOTTO

niedziela, 26 maja 2019

Filipa, Pauliny

PRACA w PCE Polska

środa, 8.5.2019 13:22 , odsłony: 359
kategorie artykułu:

PCE Polska Sp z o.o.

Firma PCE Polska należy do wiodących na świecie producentów osprzętu siłowego i rozdzielnic. Konsekwentny rozwój produktów od 30 lat ukierunkowany jest na potrzeby i korzyści użytkownika takie jak: szybki montaż, krótkie terminy dostaw, indywidualne wykonania.

MONTER - panie

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • znajomość zagadnień z dziedziny elektryki
  • umiejętność rozpoznawania zabezpieczeń
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • zdolności manualne
  • uprawnienia SEP E1
  • obsługa elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w grupie

Zadania:

  • montaż elementów  zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi, ilościowymi
  • poprawianie jakości oraz wydajności pracy
  • doskonalenie procesu produkcyjnego, jakości i wydajności
  • selekcjonowanie i pakowanie elementów
  • sprawdzanie wyprodukowanych części pod względem jakościowym i ilościowym

OPERATOR MASZYNY DO NAWIJANIA PRZEWODÓW

Wymagania:

  • sumienność
  • dokładność
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie dwu-zmianowym
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziane doświadczenie z obsługą maszyn produkcyjnych
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV eksploatacja
  • mile widziana znajomość rodzajów przewodów

Zadania:

  • obsługa maszyny do nawijania przewodów
  • przezbrajanie bębnów z przewodami na maszynie
  • obsługa maszyny do zadruku przewodów
  • montaż gniazd i wtyczek na przewodach
  • obsługa maszyny testującej przedłużacze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@pce.pl

  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PCE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, ul. Podwalna 8a. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych do celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 mcy.
  •  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PCE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, ul. Podwalna 8a

wtorek, 16.9.2014 12:09
czwartek, 23.5.2019 10:57
piątek, 6.4.2018 16:37
piątek, 10.5.2019 15:38
środa, 8.5.2019 13:22
środa, 23.1.2019 12:34
wtorek, 26.2.2019 19:46
wtorek, 16.9.2014 12:32
wtorek, 16.9.2014 12:30
środa, 11.5.2016 10:29
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Szpital LATAWIEC
ZGK Z?bkowice ?l.
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Pomoc drogowa
CENTRUM MEBLOWE