PRACA - szwaczka, składacz, krojczy i inne

czwartek, 1.1.1970 01:00 2293

BIG-POL Sp. z o.o.

58-240 Piława Górna

Ul. Młynarska 4

Firma BIG-POL istnieje na rynku już od ponad 25 lat. Zajmujemy się produkcją kontenerów elastycznych BIG-BAG.

Zatrudnimy pracowników na stanowisku:

SZWACZKA

miejsce pracy: Piława Górna

Zakres obowiązków:

- praca jako szwaczka przemysłowa
- obsługa maszyn przemysłowych do szycia

Wymagania:

- umiejętność szycia na maszynach przemysłowych
- praca z podstawowymi schematami krawieckimi lub osobom niewykwalifikowanym zapewniamy przyuczenie do zawodu
- dyspozycyjność
- zdolności manualne

Oferujemy:

- umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie zasadnicze wraz z premiami,
- praca w zgranym zespole
- system jednozmianowy w godzinach 6.00-14.00 od poniedziałku do piątku

SKŁADACZ-PAKOWACZ-KROJCZY-DRUKARZ-PRACOWNIK TRANSPORTOWY

- krojenie tkanin, drukowanie, foliowanie, układanie i pakowanie  uszytych kontenerów elastycznych BIG-BAG

Wymagania:

Oferujemy:

- umowę o pracę,

Praca od zaraz!

Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą mailową: i.wichlacz@big-pol.com.pl,

lub telefonicznie: 74 832 55 11

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, prowadzonej przez BIG-POL Sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 roku poz. 1000)