PRACA - Specjalista ds. Zakupów

czwartek, 25.4.2019 14:49 823

Firma Beewatec  Sp.z o.o. z  siedzibą  w Dzierżoniowie, należąca do międzynarodowego koncernu

poszukuje osoby  na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Zakres obowiązków:

  • Analiza zapotrzebowania materiałowego
  • Składanie zapytań ofertowych i ich analiza
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców
  • Składanie zamówień i organizacja transportu
  • Monitorowanie i raportowanie statusu realizacji zamówień
  • Kontrola zgodności zamówionych detali z dokumentacją techniczną
  • zarządzanie procesem reklamacji
  • Kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na komunikatywnym poziomie
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn
  • Sumienność, samodzielność, zaangażowanie
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Pracę w  międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Proces szkoleniowy mający na celu przygotowanie do samodzielnej pracy na stanowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@beewatec.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: " Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.“