PRACA - Spawacz

poniedziałek, 31.5.2021 14:12 7836

Spawacz

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zakres obowiązków – opis stanowiska:

  • Spawanie ręczne i automatyczne rur;
  • Kontrola wymiarów i jakości spawania;
  • Obsługa prostych przyrządów i narzędzi  produkcyjnych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, preferowane techniczne;
  • Ogólna wiedza mechaniczna;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi;
  • Zaangażowanie, dokładność i samodzielność;
  • Doświadczenie w spawaniu obwodowym rur, ręcznym i/lub automatycznym;
  • Posiadanie uprawnień spawalniczych w metodzie  - 135 MIG/MAG oraz książeczki spawacza, będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • Udział w szkoleniach i kursach zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników;
  • Premia lojalnościowa dla pracowników;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie grupowe;

CV prosimy składać:

- na adres e-mail  rekrutacjadzt@broen.pl,

lub

- bezpośrednio w Dziale Kadr Broen Poland Sp. z o.o. ul. Strefowa 15, 58-200 Dzierżoniów. Telefony: 74 832 79 49, 74 832 79 50.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych klauzul:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Broen Poland Sp. z o.o.Dzierżoniów dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."