PRACA - pracownik produkcji; mechanik utrzymania ruchu

poniedziałek, 8.3.2021 13:10 2661

Biomasa Partner Group Sp. z o.o. wiodący producent pelletu energetycznego i ściółkowego ze słomy, poszukuje pracownika na stanowisko pracownik produkcji oraz mechanik utrzymania ruchu w Ząbkowicach Śląskich ul. Kamieniecka 85.

Zakres obowiązków pracownik produkcji:

- obsługa ładowarki
- załadunek /rozładunek surowca
- kontrola jakości surowca
- obsługa wagi
- szycie worków z gotowym produktem i układanie na palecie
- obsługa stacji załadowczej Big Bag
- prace techniczne na linii produkcyjnej

Zakres obowiązków mechanik utrzymania ruchu:

-   Naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn
-   Instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń
-   Przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących średnich i głównych maszyn,         urządzeń oraz ładowarek
 -  Ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń
 -  Kontrolowanie i regulowanie maszyn po naprawach
 -  Utrzymanie maszyn w ciągłym ruchu
-  Prowadzenie dokumentacji technicznej według ustaleń
-  Raportowanie prac z dnia kierownikowi produkcji

Oczekiwania:

- zaangażowanie, odpowiedzialność, chęć do pracy
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- mile widziane uprawnienia UDT na ładowarki  I WJO
- punktualność
- umiejętność pracy w grupie
- sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
- dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu umowa o pracę
- trzy miesięczny okres próbny
- po okresie próbnym dodatkowa premia
- możliwość pracy od zaraz

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na podany adres e-mailowy agata.skonieczna@biomasapartner.pl, jaroslaw.kowalicki@biomasapartner.pl lub dostarczenie osobiście do zakładu.

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.