PRACA - Pracownik Działu Kontroli Jakości

wtorek, 22.9.2020 16:00 836

Firma KORDAS Sp. z o.o. sp. k. już od ponad 10 lat świadczy szerokie usługi obróbki metalu od cięcia laserowego, wykrawania, gięcia, spawania po lakierowanie proszkowe i montaż.

W związku z rozbudową firmy i dynamicznym rozwojem prowadzi nabór pracowników.

PRACOWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

Miejsce pracy: Srebrna Góra (pow. ząbkowicki)
Region: dolnośląskie

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, systematyczność,
  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,

 Obowiązki:

  • kontrola wymiarowa i wizualna wyrobów na zgodność z wymaganiami,
  • raportowanie wyników kontroli,
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym w procesie,
  • analiza przyczyn niezgodności,
  • udział we wdrożeniu nowych projektów,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Prosimy o składanie CV w siedzibie firmy lub przesyłając: biuro@kordas.pro lub sobieralska@kordas.pro

Więcej informacji pod nr tel. 74/818 01 15 lub 74/818 00 65

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kordas sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Srebrnej Górze zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest Kordas sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Srebrnej Górze. Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.