LOTTO

niedziela, 26 maja 2019

Filipa, Pauliny

PRACA - Operator maszyn CNC

piątek, 10.5.2019 15:38 , odsłony: 822

Firma KORDAS Sp. z o.o. S. k. już od ponad 10 lat świadczy szerokie usługi obróbki metalu od cięcia laserowego, wykrawania, gięcia, spawania po lakierowanie proszkowe i montaż. W związku z rozbudową firmy i dynamicznym rozwojem prowadzi nabór pracowników.

OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Srebrna Góra (pow. ząbkowicki)
Region: dolnośląskie

Wymagania:

  • podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Obowiązki:

  • obsługa sterowanych numerycznie maszyn,
  • optymalizacja parametrów i kontrola pracy maszyny i narzędzi,
  • optymalizacja wykorzystania i zużycia materiału
  • raportowanie wykonania bieżącej produkcji
  • składanie zamówień wewnętrznych w magazynie

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • dwuzmianowy system pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Prosimy o składanie CV w siedzibie firmy lub przesyłając:

biuro@kordas.pro lub sobieralska@kordas.pro

Więcej informacji pod nr tel. 74/818 01 15 lub 74/818 00 65

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kordas sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Srebrnej Górze zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest Kordas sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Srebrnej Górze. Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

wtorek, 16.9.2014 12:09
czwartek, 23.5.2019 10:57
piątek, 6.4.2018 16:37
piątek, 10.5.2019 15:38
środa, 8.5.2019 13:22
środa, 23.1.2019 12:34
wtorek, 26.2.2019 19:46
wtorek, 16.9.2014 12:32
wtorek, 16.9.2014 12:30
środa, 11.5.2016 10:29
CENTRUM MEBLOWE
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Praca na GoWork
ZGK Z?bkowice ?l.
Spółdzielnia Usługowa ODRA