PRACA - Kierowca

wtorek, 21.12.2021 13:58 917

logo Kordas

Firma KORDAS Sp. z o.o. Sp. k. ponad 15 lat świadczy szerokie usługi obróbki metalu od cięcia laserowego, wykrawania, gięcia, spawania po lakierowanie proszkowe i montaż.

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową firmy prowadzimy nabór na stanowisko:

KIEROWCA

Miejsce pracy: 57-215 Srebrna Góra (pow. ząbkowicki)
Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • Dostawa i transport towaru do klienta,
  • Wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem,
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu oraz zgłaszanie każdej usterki,
  • Wyjazdy głównie krajowe, sporadycznie zagraniczne,
  • Pilnowanie właściwego obiegu dokumentacji,
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca samochodu dostawczego ( do 3,5 t ),
  • Umiejętność poruszania się w ruchliwym centrum obszaru mieszkalnego/miasta,
  • Dyspozycyjność – różne godziny pracy,
  • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • Dobra sprawność fizyczna,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia motywacyjna,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Prosimy o składanie CV w siedzibie firmy lub przesyłając na adres:
biuro@kordas.pro

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 74/818 01 15 lub 74/818 00 16

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest Kordas Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Srebrnej Górze. Dane zbierane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.